Milena Dvořáková

  • Milena Dvořáková

    Hommage á Antonio Vivaldi

    Položka č.: 267426

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2022 20:46

    litografie, 1984, 30 x 30 cm, sign. PD Milena Dvořáková 84, pasparta, a.t., zažloutlý papír, tisk vybledlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu