Cyril Bouda

  • Cyril Bouda

    Stojící voják

    Položka č.: 221857

    Vyvolávací cena: 390 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 03. 2019 13:35

    litografie, 18 x 11 cm, sign. PD CBouda, rám, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 390 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID2262 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 230345

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2019 16:10

    litografie na ručním papíře, 24,8 x 19 cm, sign. PD C. Bouda, 55/200, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID3605 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Olomouc

    Položka č.: 230227

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 19:12

    kamenorytina, 32,1 x 42,6 cm, PD značeno na kameni C. Bouda, lehce zažloutlý, pokrčený, při okrajích potrhaný papír, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID6388 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    V divadle

    Položka č.: 226761

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2019 00:00

    litografie, 15 x 9 cm, sign. PD C Bouda, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6775 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Svlékající se ženy

    Položka č.: 217982

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2019 13:20

    dřevoryt, 16 x 9,5 cm, sign. PD C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID2970 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Bezhlavé strašidlo

    Položka č.: 122394

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2018 14:40

    linoryt, 19 x 12,5 cm, sign. PD C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6177 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Ilustrace ke knize A. Sova: Pankrác Budecius, kantor I.

    Položka č.: 169159

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2016 21:53

    kamenorytina kolorovaná litografií, 1954, 18,7 x 12 cm, sign. PD C Bouda, opus 1098, při okrajích mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5314 Historie příhozu