Cyril Bouda

  • Cyril Bouda

    V divadle

    Položka č.: 226761

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2019 00:00

    litografie, 15 x 9 cm, sign. PD C Bouda, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6775 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Svlékající se ženy

    Položka č.: 217982

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2019 13:20

    dřevoryt, 16 x 9,5 cm, sign. PD C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID2970 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Zpívající fontána

    Položka č.: 227615

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2018 10:21

    mědirytina, 19,2 x 15,4 cm, sign. PD C. Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID6723 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    V kupé

    Položka č.: 208795

    Vyvolávací cena: 240 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 10. 2018 22:08

    litografie, 26,2 x 19,4 cm, LD značeno na kameni C B, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 240 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6512 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Commedia del Arte

    Položka č.: 215578

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2018 19:33

    kamenorytina, 22 x 18 cm, LD značeno C Bouda, rám, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID2368 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Balada o námořníkovi - Utonulá v Marseille

    Položka č.: 185715

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2018 14:20

    litografie, 1944, 21,3 x 14,7 cm, sign. PD C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6406 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Matka vlast

    Položka č.: 221856

    Vyvolávací cena: 390 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2018 14:05

    litografie, 18 x 11 cm, sign. PD CBouda, rám, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 390 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID1723 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Čs. vlajka na hranicích

    Položka č.: 221854

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2018 14:03

    litografie, 17,8 x 11 cm, sign. PD CBouda, rám, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 690 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID5179 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Zátiší s mapou a krevetami

    Položka č.: 187760

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 03. 2018 13:00

    mědirytina, 1942, 22,7 x 21,9 cm, sign. PD Cyril Bouda 1942, rám, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID6331 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Vinice

    Položka č.: 220353

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2018 15:47

    litografie, 25,1 x 17,7 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5879 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Vůz

    Položka č.: 219728

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2018 12:02

    tuš, tužka, papír, 10,5 x 15 cm, sign. PD Cyril, zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Poslední dražitel: ID4169 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Bezhlavé strašidlo

    Položka č.: 122394

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2018 14:40

    linoryt, 19 x 12,5 cm, sign. PD C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6177 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Pohled na Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 213447

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 02. 2018 20:08

    kamenorytina kolorovaná litografií, 18,3 x 13,2 cm, značeno DU C. Bouda, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6412 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Konvolut exlibris

    Položka č.: 133450

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2018 13:30

    3x dřevoryt, 5,5 x 3,3; 2,5 x 3,8 cm, vše sign. DU C. Bouda, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID3058 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Položka č.: 138300

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2018 13:25

    litografie, 18,4 x 11,2 cm, značeno LD na kameni CB, v dolní části seříznuto, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID6378 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Ilustrace ke knize A. Sova: Pankrác Budecius, kantor I.

    Položka č.: 169159

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2016 21:53

    kamenorytina kolorovaná litografií, 1954, 18,7 x 12 cm, sign. PD C Bouda, opus 1098, při okrajích mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5314 Historie příhozu