Emil Filla

(1882-1953)

  • Emil Filla

    (1882-1953)

    Zápas koní

    Položka č.: 236997

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (640 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 09. 2019 18:47

    suchá jehla, 1935, 22,8 x 17 cm, sign. PD Emil Filla, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Thieleho a Bukovace na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)

  • Emil Filla

    (1882-1953)

    Položka č.: 235895

    Vyvolávací cena: 135.000 CZK (5.400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 07. 2019 18:02

    lept, 1913, 23 x 17 cm, sign. PD E. Filla, rám, dílo Emila Filly patří k pilířům české moderní malby 20. století a je především spjato s vlnou kubismu v českém malířství. Filla byl absolventem pražské Akademie výtvarného umění a spolu s B. Feiglem, B. Kubištou, V.Benešem a A.Procházkou zakladatelem …

    Aktuální cena: 135.000 CZK (5.400 €)

    Odhadní cena: 160 000 - 180 000 Kč CZK