Bohuslav Knobloch

(1924-1998)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Gotická katedrála

    Položka č.: 242985

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 19:42

    litografie, 22,8 x 31,5 cm, sign. DU Knobloch, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Adam a Eva u stromu moudrosti

    Položka č.: 267912

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 18:33

    litografie, 13,5 x 10 cm, sign. DU Knobloch, Ex Libris, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)