Karel Vik

(1883-1964)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Matka (Marie Viková)

    Položka č.: 237455

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2019 19:36

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kostnice

    Položka č.: 234835

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2019 21:32

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Motiv ze Skalovy ulice v Turnově

    Položka č.: 234834

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2019 21:30

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Piešťany

    Položka č.: 234833

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2019 21:28

    dřevoryt, 1932, 11,2 x 17 cm, sign. PD Vik, značeno v desce VK 32, na přední straně vytištěn popis, nezsahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Sliač

    Položka č.: 234832

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2019 21:26

    dřevoryt, 8,5 x 15 cm, sign. PD Vik, na přední straně vytištěn popis, nezsahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný čl…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Oubislavice

    Položka č.: 234831

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2019 21:24

    dřevoryt, 12,8 x 9 cm, sign. PD Vik, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Karlův most v zimě

    Položka č.: 233758

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2019 14:48

    dřevoryt, 1926, 19,5 x 14,6 cm, sign. PD Vik, PD značeno ve štočku VK - 26, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademi…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Staroměstský orloj

    Položka č.: 233755

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2019 14:45

    dřevoryt, 1927, 19,4 x 14,5 cm, sign. PD Vik, PN značeno ve štočku VK - 27, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, ř…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Trosky (Ex libris Frant. Kozák)

    Položka č.: 223978

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 19:02

    litografie, 10,7 x 7,3 cm, sign. PD Vik, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný čl…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Pohled z Mariánské skály k Valdštejnu (Český ráj)

    Položka č.: 216859

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2019 20:18

    dřevoryt, 1929, 8 x 14,6 cm, monogram LD KV, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Váza s kyticí

    Položka č.: 233777

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2019 19:05

    dřevoryt, 11 x 6,5 cm, sign. PD Vik, pf 1933, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Trenčianská brána

    Položka č.: 233775

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2019 19:03

    dřevoryt, 9,7 x 6,5 cm, sign. PD Vik, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Dřevěný most na Slovensku

    Položka č.: 233774

    Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2019 19:02

    dřevoryt, 1933, 11,5 x 16 cm, sign. PD Vik, LD značeno ve štočku VK-33, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie vě…

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kohoutek

    Položka č.: 233773

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2019 19:01

    dřevoryt, 1939, 11,6 x 8,8 cm, sign. PD Vik, LD značeno ve štočku VK 39, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie v…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Mohyla M. R. Štefánika na Bradle

    Položka č.: 233769

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2019 18:57

    dřevoryt, 1932, 9,2 x 17 cm, sign. PD Vik, LD značeno ve štočku VK-32, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd…

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Nádvoří

    Položka č.: 230812

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 18:48

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Strečno

    Položka č.: 230810

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 18:46

    lept, 24,7 x 29,4 cm, sign. PD Vik, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Pohled na brněnský Petrov

    Položka č.: 123658

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 20:45

    dřevoryt, 1938, 22 x 17,4 cm, sign. PD Vik, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademie věd a um…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu