Ladislav Josef Kašpar

(1915-1997)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Váza

    Položka č.: 175054

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 06. 2019 18:15

    litografie, 28,5 x 16 cm, sign. PD L. J. Kašpar, 42/80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Natalia

    Položka č.: 175055

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 06. 2019 18:14

    litografie, 21,3 x 16 cm, sign. PD L. J. Kašpar, 21/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Ex libris Ivo Prokop

    Položka č.: 124571

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 13:55

    litografie, 10,3 x 6,6 cm, sign. DU L. J. Kašpar, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Český lev - Ex libris

    Položka č.: 124574

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 13:50

    lept, 9,6 x 8,7 cm, sign. DU L. J. Kašpar, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Eva - Ex libris Eva Burdová

    Položka č.: 124575

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 13:45

    dřevoryt, 17,2 x 8,2 cm, sign. DU L. J. Kašpar, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)