Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
Horská krajina s potokem
Položka č.: 264956Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2024 19:00
dřevoryt, 24 x 18,4 cm, sign. PD Lukavský, rám, rám mírně zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
Kostel
Položka č.: 278894Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2024 15:36
litografie, 1948, 23 x 32 cm, sign. PD Jaroslav Lukavský 48, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
Múza
Položka č.: 278813Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2024 14:10
dřevoryt, 14 x 8,4 cm, sign. PD Lukavský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
Položka č.: 277726Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 09. 2023 16:17
lept, 16,5 x 13 cm, sign. DU Lukavský, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)