Karel Laštovka

(1938-1986)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Abstrakce

    Položka č.: 204272

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2019 18:23

    litografie, 17 x 10,9 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Vrásnění

    Položka č.: 211790

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 02. 2019 13:45

    litografie, 1984, 17,6 x 12,2 cm, sign. DU K. Laštovka, PF 1985, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Mystický motiv

    Položka č.: 221785

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2019 13:25

    litografie, 21 x 15,1 cm, sign. PD , 30/80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)