Karel Votlučka

(1896-1963)

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Pohled na domy

    Položka č.: 235421

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 22:24

    lept, 12,5 x 9,2 cm, sign. PD K. Votlučka, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. J. Loukoty, V. Nechleby, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Kostelní věž

    Položka č.: 235419

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 22:20

    lept, 12,5 x 9,5 cm, sign. PD K. Votlučka, lehce zažloutlej papír, pravý dolní roh papíru pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. J. Loukoty, V. Nechleby, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Položka č.: 235024

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2019 18:14

    uhel, akvarel, papír, 1933, 34 x 49,7 cm, sign. PD K. Votlučka 1933, rám, zažloutlý papír, na papíre skvrnky, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. J. Loukoty, V. Nechleby, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Ex libris Vladimír Urban

    Položka č.: 231042

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 06. 2019 21:26

    lept, 7 x 4,5 cm, sign. PD Votlučka, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. J. Loukoty, V. Nechleby, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Domovní znamení

    Položka č.: 184285

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 06. 2019 18:38

    18x lept, 15 x 10 - 9 x 11 cm, vše sign. PD K. Votlučka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. J. Loukoty, V. Nechleby, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Paříž

    Položka č.: 230116

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 22:10

    pastel, papír, 1937, 46 x 58 cm, sign. PD Karel Votlučka 1937, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. J. Loukoty, V. Nechleby, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)