Karel Votlučka

(1896-1963)

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Altán (Ex libris Karel Novák)

    Položka č.: 223939

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 09. 2020 23:40

    lept, 9 x 5,6 cm, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. J. Loukoty, V. Nechleby, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Kniha Máši Bartošové

    Položka č.: 245507

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 08. 2020 15:13

    dřevoryt, 12,8 x 8,6 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. J. Loukoty, V. Nechleby, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Bezděz a deník

    Položka č.: 238771

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 08. 2020 15:30

    lept, 14 x 10 cm, sign. PD K. Votlučka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. J. Loukoty, V. Nechleby, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Muzikanti (PF 1928 ing. G. B. Petrlík)

    Položka č.: 242768

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 08. 2020 21:52

    lept, 1927, 7,6 x 11,4 cm, PD značeno v desce Votlučka, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. J. Loukoty, V. Nechleby, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Chrlič, Ex libris Vladimír Žikeš

    Položka č.: 222226

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 08. 2020 19:08

    suchá jehla, 7,7 x 5,5 cm, sign. PD, č.1, lehce zažloutlý papír, odřené okraje, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. J. Loukoty, V. Nechleby, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)