James Janíček

  • James Janíček

    Starý muž

    Položka č.: 228475

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 20:26

    litografie, 1992, 7 x 5 cm, sign. DU Janíček 92, č. 16/100, antiqari.at Radhošťská, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • James Janíček

    Waiting for Godot

    Položka č.: 233186

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 04. 2019 16:02

    lept, akvatinta, 1974, 24 x 19 cm, sign. DU Janíček 74, č. 1/50, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu