Josef Kábrt
(1920-1989)
Položka č.: 280839Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 10:22
lept, 11 x 7,7 cm, sign. PD Kábrt, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák. prof. F. Kysely a J. Bendy na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 210 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu
Josef Kábrt
(1920-1989)
Přec Tě mám rád
Položka č.: 280229Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2024 18:13
lept, 1982, 11,7 x 8 cm, sign. DU Kábrt 82, Antikvariát Dlážděná, žák. prof. F. Kysely a J. Bendy na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Josef Kábrt
(1920-1989)
Máchovský motiv
Položka č.: 278846Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 15:04
litografie, 1988, 22,5 x 15,5 cm, sign. PD Kábrt, Antikvariát Ostrovní, žák. prof. F. Kysely a J. Bendy na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Josef Kábrt
(1920-1989)
Dvě ženy
Položka č.: 278847Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 15:28
litografie, 23,7 x 17,2 cm, sign. PD Kábrt, Antikvariát Ostrovní, žák. prof. F. Kysely a J. Bendy na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)