František Malý

(1900-1980)

  • František Malý

    (1900-1980)

    Položka č.: 268343

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2023 18:25

    olej, karton, 1963, 17,5 x 25 cm, sign. PD Fr. Malý 63, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely a J. Beneše, člen SVU Mánes a SVU Aleš

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)