Jiří Brázda

  • Jiří Brázda

    Dívčí akt

    Položka č.: 188206

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 18:08

    litografie, 1989, 16,9 x 9,8 cm, sign. PD Jiří Brázda 89, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Brázda

    Matka s dítětem

    Položka č.: 224417

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 01. 2019 13:35

    lept, mezzotinta, 22,5 x 14,5 cm, sign. DU J. Brázda, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)