Vladislav Röhling

(1878-1949)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Prašná brána v Praze

    Položka č.: 232963

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 19:20

    lept, 29 x 9,5 cm, sign. PD V. Röhling, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Ostabenzin

    Položka č.: 234152

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2019 20:06

    akvatinta, 31,3 x 28,5 cm, sign. PD Vladislav Röhling. LD razítko, rám, zažloutlý paír, poškozeno, antiqari.at Radhošťská, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)