Otto Matoušek

  • Otto Matoušek

    Ptáci

    Položka č.: 239238

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2019 18:10

    dřevoryt, 15,5 x 22,5 cm, sign. PD O. Matoušek, PF 1967, PN mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Praze, grafický kurz u prof. F. Koblihy, zakladatel a předseda Sdružení jihočeských výtvarníků, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

  • Otto Matoušek

    Výlov

    Položka č.: 239239

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2019 18:09

    dřevoryt, 15,8 x 20,5 cm, sign. PD O. Matoušek, PF 1963, PN mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Praze, grafický kurz u prof. F. Koblihy, zakladatel a předseda Sdružení jihočeských výtvarníků, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Otto Matoušek

    Jihočeské postavy

    Položka č.: 235886

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 08. 2019 19:48

    5x dřevořez, 1940, vše sign. PD OMatoušek, vydalo Sdružení jihočeských výtvarníků, 1940 ve 260 výtiscích, z nichž 120 neprodejných - členské prémie, tento má č. 40, obálka poškozena, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Pirnera na AVU v Praze, grafický kurz u prof. F. Koblihy, zaklad…

    Aktuální cena: 612 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu