Miloslav Troup

(1917-1993)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    PF 1964

    Položka č.: 239212

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2019 19:12

    litografie, 1963, 19,5 x 26 cm, sign. LD Troup, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Položka č.: 235134

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 21:24

    Aktuální cena: 1.228 CZK (50 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Slunce

    Položka č.: 235132

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 21:23

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Buddha

    Položka č.: 235133

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 21:22

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Svatý Jiří

    Položka č.: 235131

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 21:18

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Kytička

    Položka č.: 235130

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2019 21:16

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Bodlák

    Položka č.: 233727

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2019 20:32

    pastel, papír, 30,3 x 14,3 cm, sign. PD Troup, rám, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Golem

    Položka č.: 233099

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 09. 2019 20:30

    akvarel, plátno, papír, 42 x 26 cm, sign. DU Troup, rám, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 3.380 CZK (136 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    PF 1963

    Položka č.: 226856

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 19:57

    litografie, 1962, 17,5 x 12 cm, značeno v desce PD Troup, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    PF 1960

    Položka č.: 226857

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2019 19:56

    litografie, 1959, 22 x 30 cm, značeno v desce Troup, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Královský pár

    Položka č.: 236723

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 15:47

    kombinovaná technika, pastel, polystyren, 23 x 9,3 cm, autorská adjustace do celofánu, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Před věží

    Položka č.: 236690

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 15:14

    kombinovaná technika, staniol, 26 x 13 cm, kliprám, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Žena s květinou

    Položka č.: 236658

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2019 19:01

    kombinovaná technika, staniol, 30 x 16,8 cm, sign. LD Troup, kliprám, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 3.466 CZK (139 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Loket

    Položka č.: 236326

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 09. 2019 17:27

    malba na skle, 40 x 60 cm, sign. PD Troup, rám, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Renesanční dámy

    Položka č.: 236324

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 09. 2019 17:25

    kombinovaná technika, staniol, 30 x 21 cm, sign. LD Troup, kliprám, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Král a čert

    Položka č.: 236323

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 09. 2019 17:24

    kombinovaná technika, staniol, 27 x 17 cm, autorská adjustace - plexisklo, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Troup dětem

    Položka č.: 234045

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 23:18

    plakát, tisk, 1977, 81 x 58 cm, plakát k výstavě: Troup dětem 1977 v domě dětské knihy na Perštýně (Galerie Albatros), v rozích natrženo poškozeno, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a …

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Švec

    Položka č.: 234046

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 23:16

    fix, tempera, papír, 19,3 x 15,7 cm, sign. PD Troup, rám, zažloutlý papír, v rozích zbytky lepenky, narámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décorati…

    Aktuální cena: 608 CZK (25 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Ženská hlava

    Položka č.: 234048

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 23:14

    akvarel, papír, 1965, 21,5 x 16,3 cm, sign. PD Troup, rám, DU věnování: Milé Lile k narozeninám 65, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v P…

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Robin Hood

    Položka č.: 234049

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 23:12

    tuš, pauzovací papír, 15 x 12,5 cm, rám, DU věnování: Odvárkům Tomáš, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Položka č.: 234050

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 23:10

    litografie, 27 x 18,5 cm, DU sign. na kameni Troup, rám, DU věnování: Milé Lilince s přáním brzkého uzdravení Tom, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a …

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Kytka

    Položka č.: 234052

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 23:09

    pastel, papír, 21 x 14 cm, sign. DU Troup, vzadu drobná kresba tužkou, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Mostecká věž

    Položka č.: 234051

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 23:08

    litografie, 19 x 28,5 cm, LD sign. na kameni Troup, rám, vpravo věnování: Milému Zámkovi Tomáš, zažloutlý papír, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts déc…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Prasátko

    Položka č.: 234053

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 23:04

    voskovka, papír, 1984, 14,5 x 20,7 cm, sign. DU Troup, plexisklo, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Beran a ovečka

    Položka č.: 235993

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 19:06

    litografie, 1960, 17,5 x 15 cm, sign. PD Troup, PD přání k vánocům 1961, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Položka č.: 234058

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 19:42

    tisk, 1960, 29 x 18,3 cm, rám, PD věnování od M. Troupa, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Bodláky

    Položka č.: 234041

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 19:40

    litografie, 22 x 13,8 cm, sign. na kameni PD Troup, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Královna

    Položka č.: 234040

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 19:38

    akvarel, papár, 16 x 12,2 cm, sign. PD Troup, vpravo tužkou nakresleno měřítko, v rozích zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Dáma na vycházce

    Položka č.: 234038

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 05. 2019 19:36

    serigrafie, 26 x 17,5 cm, sign. PD Troup, DU věnování: Milé Lilince přeju všechno nejkrásnější, její T., antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Madona

    Položka č.: 234054

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2019 21:58

    kombinovaná technika, plast, 29 x 15,5 cm, zašpiněno, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)