Josef Herčík ml.

(1961)

  • Josef Herčík ml.

    (1961)

    Kompozice III.

    Položka č.: 243481

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2023 18:49

    litografie, 19 x 14,5 cm, sign. PD JH, 265/500, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Hegara na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)