Jan Kavan

  • Jan Kavan

    Podzim

    Položka č.: 243420

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 18:23

    lept, akvatinta, 2000, 12,1 x 8,4 cm, sign. DU J Kavan MM, 32/100, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Kavan

    Memento

    Položka č.: 224716

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2019 18:07

    lept, 1980, 39,2 x 32,8 cm, sign. PD JKavan 80, pasparta, 9/80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu

  • Jan Kavan

    S beránkem

    Položka č.: 236052

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 11. 2019 18:40

    lept, 14,4 x 9,5 cm, sign. PD J. Kavan, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Jan Kavan

    Sfinga

    Položka č.: 220363

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2019 14:02

    lept, 14,8 x 9,8 cm, sign. PD JKavan, č. 30/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Jan Kavan

    Mojžíš

    Položka č.: 220362

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 10. 2019 14:01

    lept, 14,7 x 9,8 cm, sign. PD JKavan, č. 30/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Jan Kavan

    Ex libris Zdeněk Šíma

    Položka č.: 238060

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:33

    litografie, 2005, 9,8 x 6,8 cm, sign. DU Jan Kavan MMV, 65/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Kavan

    Otevřené okno

    Položka č.: 206333

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:22

    litografie, 1991, 14,5 x 10 cm, sign. DU JanKavan 91, 197/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Kavan

    Zimní pták

    Položka č.: 206336

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 07. 2019 18:21

    litografie, 1983, 9 x 7 cm, sign. LD JKavan 83, 13/80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Jan Kavan

    Mánes

    Položka č.: 233910

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2019 14:20

    lept, 1974, 11,2 x 17,6 cm, sign. PD JKavan 1974, č. 64/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)