Bohumil Krátký

(1913-2005)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Únos Europy

    Položka č.: 265029

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:27

    litografie, 9 x 5,7 cm, sign. DU B. Krátký, Ex Libris, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)