Bohumil Krátký

(1913-2005)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Postava s holubicí

    Položka č.: 232752

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 10. 2019 18:54

    serigrafie, 20 x 9,6 cm, sign. PD B. Krátký, č. 43/50, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Náměsíčná

    Položka č.: 237403

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2019 18:41

    litografie, 1989, 13,9 x 6,6 cm, sign. DU B Krátký 89, 119/120, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Dva akty

    Položka č.: 227742

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2019 14:25

    lept na japanu, 1946, 30,5 x 18,5 cm, sign. PD B. Krátky 46, rám, místy mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný …

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Ex libris Václav Poppe

    Položka č.: 139107

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 13:40

    litografie, 1975, 8,9 x 6,1 cm, sign. PD B. Krátký 75, 144/150, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Proměna

    Položka č.: 179348

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 13:35

    litografie, ruční papír, 18 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)