Xénia Hoffmeisterová

  • Xénia Hoffmeisterová

    Lodičky

    Položka č.: 205296

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 15:03

    litografie, 2006, 35 x 26 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, č. 84/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu