Ludva Dobeš
(1914-1979)
Lesní zátiší
Položka č.: 268770Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 09:52
olej, plátno, 39 x 48,5 cm, sign. LD L. Dobeš, rám, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)