Gustav Maran

(1886-1983)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Stará Praha - Část Podskalí s klášterem na Slovanech

    Položka č.: 232946

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2020 22:10

    lept, 24 x 16 cm, sign. PD Maran, rám, LD značeno razítkem GSM, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Stará Praha - Staro-Nová synagoga a židovská radnice

    Položka č.: 232945

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2020 22:08

    lept, 20,5 x 15 cm, sign. PD Maran, rám, LD značeno razítkem GSM, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Z Kampy

    Položka č.: 236785

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 01. 2020 18:17

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Váza s květinami

    Položka č.: 242178

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 18:14

    olej, dřevo, 37 x 32 cm, sign. PD S. G. Maran, rám, poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Jánský kostelíček na Malé Straně

    Položka č.: 238121

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 18:32

    lept, 15,2 x 12,2 cm, sign. PD Maran, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Staronová synagoga

    Položka č.: 215841

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2019 14:48

    lept, 20,7 x 15,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Dvorek na Ovocném trhu

    Položka č.: 213147

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2019 14:12

    lept, 19,5 x 19 cm, sign. PD Maran, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Ulička

    Položka č.: 228544

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 11. 2019 23:20

    lept, 20 x 14,8 cm, sign. PD Maran, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Emauzy a část Podskalí, večerní nálada

    Položka č.: 228543

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2019 18:32

    lept, 24 x 16 cm, sign. PD Maran, z cyklu Stará Praha, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 232902

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2019 23:44

    lept, 23,5 x 22,8 cm, sign. PD Maran, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu