-
Neurčený autor
V rákosí
Položka č.: 281809Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:38
olej, plátno, 1984, 50 x 61 cm, sign. DU TRK 84, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Břízy
Položka č.: 281843Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:37
olej, sololit, 27,5 x 33,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Luh
Položka č.: 281844Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:36
akvarel, tuš, karton, 34 x 49 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Lesní krajina
Položka č.: 281827Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:35
akvarel, papír, 29,8 x 22 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Potok
Položka č.: 281829Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:34
olej, plátno, 53 x 59 cm, sign. PD GŽ, rám , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Přehrada
Položka č.: 281828Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:33
olej, plátno, 48 x 48 cm, sign. PD, rám, uvolněný rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Luční krajina
Položka č.: 281831Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:32
tempera, karton, 20,5 x 26 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Na kraji lesa
Položka č.: 281837Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:31
olej, karton, 49 x 76,5 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Krajina
Položka č.: 281788Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:30
olej, karton, 20 x 28 cm, sign. PD Kozák?, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Pohled na vesnici
Položka č.: 278933Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:29
tempera, papír, 24 x 32,7 cm, sign. PD nečitelně, na zadní straně štítek Záruční list, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Stavení u lesa
Položka č.: 281800Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:28
tempera, sololit, 32 x 43 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Lesní cesta
Položka č.: 281840Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:27
olej, karton, 49 x 35 cm, sign. LD Frajan?, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Pasáček
Položka č.: 280079Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:26
olej, plátno, 44 x 59 cm, sign. LD, rám, zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Věž
Položka č.: 206287Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2024 18:06
fix, papír, 1978, 29,6 x 20,9 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Dáma s růžemi
Položka č.: 281810Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:21
olej, plátno, 1898, 40,5 x 28 cm, sign. PD azbukou, rám, malba krakerovaná, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Matka s dítětem
Položka č.: 277783Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:20
pastel, uhel, papír, 2017, 29 x 20 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Souboj s drakem
Položka č.: 276807Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:19
akryl, plátno, 45 x 90 cm, sign. PD, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
St. Magdalena
Položka č.: 281153Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:53
lept, 1949, 17,5 x 10,8 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Krajina
Položka č.: 281154Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:52
lept, 8,7 x 12,4 cm, sign. PD nečitelně, PD poškozeno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Dům na kopci
Položka č.: 278007Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 19:18
dřevoryt, 1927, 17,6 x 15,7 cm, sign. PD 1927, zažloutlý papír, místy ušpiněný a místy pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Ryby
Položka č.: 277183Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 18:54
suchá jehla, 12 x 5,2 cm, sign. PD, pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Hráči karet
Položka č.: 270449Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2024 20:56
lavírovaná tuš, papír, 1946, 17,5 x 24,5 cm, sign. PD 46, rám, na papíře i paspartě skvrny, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Linie
Položka č.: 270447Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2024 20:52
suchá jehla, 1981, 15,9 x 24,2 cm, sign. PD 81, P.d.A., DU text, papír u levého a pravého okraje lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Chalupy na podzim
Položka č.: 269482Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2024 20:48
olej, plátno, 20 x 27,5 cm, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Biomorfní tvar
Položka č.: 264715Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2024 19:38
tužka, papír, 27 x 19 cm, sign. PD, pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Krajina
Položka č.: 280853Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:19
olej, karton, 8,5 x 6,8 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Krajina s domem
Položka č.: 280854Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:18
olej, karton, 8,5 x 6,8 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Lesní krajina
Položka č.: 280927Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:13
uhel, papír, 1984, 21 x 31 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Ulička
Položka č.: 280962Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:11
akvarel, papír, 1970, 31,5 x 22 cm, sign. PD KA 70, pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Silnice
Položka č.: 280901Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:42
tisk, 2002, 25 x 17,5 cm, sign. PD nečitelně 2002, rám, č. 2/40, levý horní roh rámu poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu