Milan Víšek

  • Milan Víšek

    Položka č.: 190392

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2022 18:53

    litografie, 38 x 33,5 cm, sign. DU Milan Víšek, žák prof. J. Kubičky na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)