Karel Chaba

(1925-2009)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Ostrov

    Položka č.: 137

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2019 15:00

    olej, karton, plátno, 1983, 38 x 38 cm, sign. PD Chaba 83, rám, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Odhadní cena: 40 000 - 45 000 Kč CZK

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Staroměstská mostecká věž

    Položka č.: 136

    Vyvolávací cena: 98.000 CZK (3.920 €)

    olej, plátno, 2004, 90 x 65 cm, sign. LD Chaba, rám, Karel Chaba pojmenoval dílo původně Památník ponížení, a to nejspíše z důvodu, že mezi lety 1621 – 1631 byly na ochozu Staroměstské mostecké věže pro výstrahu vystaveny hlavy účastníků protihabsburského odboje, popravených 21. června 1621 na Star…

    Aktuální cena: 98.000 CZK (3.920 €)

    Odhadní cena: 140 000 - 160 000 Kč CZK

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Nohy

    Položka č.: 733

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 12:56

    suchá jehla, akvarel, 39,5 x 15,8 cm, sign. PSD Karel Chaba, rám, č. 15/50, soukromé studium

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Lávka

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2019 20:09

    ofset, 1983, 38 x 29 cm, sign. PD Karel Chaba 83, rám, č. 171/200, soukromé studium

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Lavičky

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 7.800 CZK (312 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2019 20:08

    ofset, 28 x 22 cm, sign. PD Karel Chaba, rám, č. 31/36, soukromé studium

    Aktuální cena: 7.800 CZK (312 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Alej hlohů

    Položka č.: 683

    Vyvolávací cena: 34.000 CZK (1.360 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 09:23

    olej, plátno, 1982, 38,5 x 33,5 cm, sign. LD Karel Chaba, rám, soukromé studium

    Aktuální cena: 34.000 CZK (1.360 €)

    Poslední dražitel: ID1**9 Historie příhozu

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Pražský motiv

    Položka č.: 151

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 15:00

    lept, 1983, 31,7 x 24,2 cm, sign. PD Karel Chaba 83, rám, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Maltézské náměstí

    Položka č.: 19650

    Vyvolávací cena: 85.000 CZK (3.400 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    12. 01. 2019 20:40

    Aktuální cena: 85.000 CZK (3.400 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Městský kanál

    Položka č.: 232877

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2019 13:50

    litografie, 1983, 38,5 x 29,5 cm, sign. PD Karel Chaba 83, rám, 79/200, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Mladý Pablo Picasso

    Položka č.: 230844

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2019 18:08

    olej, papír, 22 x 17 cm, sign. LD Chaba, rám, soukromé studium

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Nový Svět

    Položka č.: 224749

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2019 16:15

    litografie, 1964, 23 x 16 cm, sign. DU Karel Chaba 1964, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu