Karel Chaba

(1925-2009)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    PF 83

    Položka č.: 579

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2020 11:50

    suchá jehla, 1982, 16 x 11 cm, sign. DU Karel Chaba 82, rám, soukromé studium

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    B. Hrabal: Praha Karla Chaby

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2020 15:03

    bibliofilie, 5x ručně kolorovaný sign. lept K. Chaba, vyd. k 70 . narozeninám výtvarníka Ivan Hrdina v nakl. Galerie Honor, Praha, 1995, ex. 1/1 na ručním papíře z Velkých Losin (celkový náklad 100 nekolorovaných exemplářů), úv. text B. Hrabala, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Ra…

    Aktuální cena: 3.700 CZK (148 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Akt zezadu

    Položka č.: 181

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 04. 2020 15:00

    suchá jehla, akvarel, 2006, 35 x 25 cm, sign. DU Karel Chaba 06, rám, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Nohy

    Položka č.: 733

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 12:56

    suchá jehla, akvarel, 39,5 x 15,8 cm, sign. PSD Karel Chaba, rám, č. 15/50, soukromé studium

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Lávka

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2019 20:09

    ofset, 1983, 38 x 29 cm, sign. PD Karel Chaba 83, rám, č. 171/200, soukromé studium

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Lavičky

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 7.800 CZK (312 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2019 20:08

    ofset, 28 x 22 cm, sign. PD Karel Chaba, rám, č. 31/36, soukromé studium

    Aktuální cena: 7.800 CZK (312 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Maltézské náměstí

    Položka č.: 19650

    Vyvolávací cena: 85.000 CZK (3.400 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    12. 01. 2019 20:40

    olej, plátno, 2005, 75 x 60 cm, sign. PD Chaba, lišta, soukromé studium

    Aktuální cena: 85.000 CZK (3.400 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Rakev

    Položka č.: 241552

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 15:42

    litografie, 1980, 42 x 30 cm, sign. PD K. Chaba 80, č. 30/75, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)