Karel Chaba

(1925-2009)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Paříž

    Položka č.: 398

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 11. 2019 15:00

    bibliofilie, 8x sign. litografie K. Chaba, vyšlo nákladem autora, Praha, 1981, edice Města, ex. 16/60, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium

    Aktuální cena: 5.700 CZK (228 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Nohy

    Položka č.: 733

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 12:56

    suchá jehla, akvarel, 39,5 x 15,8 cm, sign. PSD Karel Chaba, rám, č. 15/50, soukromé studium

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Lávka

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2019 20:09

    ofset, 1983, 38 x 29 cm, sign. PD Karel Chaba 83, rám, č. 171/200, soukromé studium

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Lavičky

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 7.800 CZK (312 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2019 20:08

    ofset, 28 x 22 cm, sign. PD Karel Chaba, rám, č. 31/36, soukromé studium

    Aktuální cena: 7.800 CZK (312 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Alej hlohů

    Položka č.: 683

    Vyvolávací cena: 34.000 CZK (1.360 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 09:23

    olej, plátno, 1982, 38,5 x 33,5 cm, sign. LD Karel Chaba, rám, soukromé studium

    Aktuální cena: 34.000 CZK (1.360 €)

    Poslední dražitel: ID1**9 Historie příhozu

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Pražský motiv

    Položka č.: 151

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 15:00

    lept, 1983, 31,7 x 24,2 cm, sign. PD Karel Chaba 83, rám, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Maltézské náměstí

    Položka č.: 19650

    Vyvolávací cena: 85.000 CZK (3.400 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    12. 01. 2019 20:40

    Aktuální cena: 85.000 CZK (3.400 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Lampa

    Položka č.: 237855

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2019 21:40

    litografie, 16 x 13 cm, sign. PD Karel Chaba, DU text: účastníkům valného shromáždění spolku českých bibliofilů v Praze 16. dubna 1994 věnuje předseda František Dvořák, vlastnoruční podpis Františka Dvořáka, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Městský kanál

    Položka č.: 232877

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 03. 2019 13:50

    litografie, 1983, 38,5 x 29,5 cm, sign. PD Karel Chaba 83, rám, 79/200, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Mladý Pablo Picasso

    Položka č.: 230844

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2019 18:08

    olej, papír, 22 x 17 cm, sign. LD Chaba, rám, soukromé studium

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Nový Svět

    Položka č.: 224749

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2019 16:15

    litografie, 1964, 23 x 16 cm, sign. DU Karel Chaba 1964, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu