Václav Kůrka

  • Václav Kůrka

    Položka č.: 288

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    olej, karton, 49 x 68,5 cm, sign. PD Kůrka V., rám , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu