Lukáš Miffek
(1978)
Pak těsto vyválej, na tenké pruhy, dozadu nekoukej, na věrné druhy.
Položka č.: 115Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.709 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2024 15:00
olej, plátno, 2021, 120 x 100 cm, sign. vzadu Miffek, absolvent ateliéru malby u prof. Střížka a prof. Rittsteina a člen skupiny Natvrdlí si dokázal vytvořit zcela originální svět obývaný vyzývavými ženami, hrachovými lusky, kaktusy, fast foodem a v poslední době také roboty. Miffek se svou stylizov…
Aktuální cena: 65.000 CZK (2.709 €)
Odhadní cena: 70 000 - 90 000 CZK
Lukáš Miffek
(1978)
Vox populi
Položka č.: 97Vyvolávací cena: 21.000 CZK (875 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
olej, plátno, 2022, 40 x 40 cm, sign. zezadu Lukáš MIFFEK, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 21.000 CZK (875 €)