Bedřich Budil
(1943-2021)
Rudolf II.
Položka č.: 224Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
olej, plátno, 1985, 45 x 65 cm, sign. PD Budil 85, Bedřich Budil (1943) je český malíř a výrazná postava českého výtvarného umění. Jeho život i tvorba je spojena s oblastí kolem Jindřichova Hradce. Budilovy malby často zachycují různé krajinné a zvířecí výjevy v nezvyklých barevných kombinacích. Zac…
Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)
Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu
Bedřich Budil
(1943-2021)
Transformace
Položka č.: 281301Vyvolávací cena: 120.000 CZK (5.000 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 16:26
olej, plátno, 1993, 72 x 72 cm, sign. B Budil 93, rám, Bedřich Budil je český malíř a výrazná postava českého výtvarného umění. Jeho život i tvorba jsou spojeny s oblastí kolem Jindřichova Hradce. Budilovy malby často zachycují krajinné a zvířecí výjevy v nezvyklých barevných a dějových kombinacích.…
Aktuální cena: 120.000 CZK (5.000 €)