• Olbram Zoubek

    (1926)

    Eva – Bezová duše

    No.: 1

    Auction price: 4.800 CZK (185 €)

    Planned termination: 08. 03. 2017 19:37

    zlacený cínový reliéf, 19,5 x 15,5 cm, značeno O Zoubek, , the disciple of prof. Wagner, member of the group Trasa, UVU, The Umelecka beseda

    Current price: 5.500 CZK (212 €)

    Last auctioneer: ID5723 History of bids

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Adam s jablkem

    No.: 2

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 08. 03. 2017 19:39

    zlacený reliéfní tisk, 15 x 15 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , the disciple of prof. Wagner, member of the group Trasa, UVU, The Umelecka beseda

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Anděl

    No.: 3

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 08. 03. 2017 19:41

    zlacený reliéfní tisk, 15,5 x 15 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , the disciple of prof. Wagner, member of the group Trasa, UVU, The Umelecka beseda

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID5867 History of bids

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Andělíček

    No.: 4

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 08. 03. 2017 19:43

    zlacený reliéfní tisk, 15 x 14,5 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , the disciple of prof. Wagner, member of the group Trasa, UVU, The Umelecka beseda

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID5630 History of bids

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Obejmutí

    No.: 5

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 08. 03. 2017 19:45

    zlacený reliéfní tisk, 14,3 x 14,8 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , the disciple of prof. Wagner, member of the group Trasa, UVU, The Umelecka beseda

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID3955 History of bids

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Jákob

    No.: 6

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 08. 03. 2017 19:47

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Thámár

    No.: 7

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 08. 03. 2017 19:49

    zlacený reliéfní tisk, 15 x 14,7 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , the disciple of prof. Wagner, member of the group Trasa, UVU, The Umelecka beseda

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Akt s růží

    No.: 8

    Auction price: 700 CZK (27 €)

    Planned termination: 08. 03. 2017 19:51

    zlacený reliéfní tisk, 18 x 14,7 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , the disciple of prof. Wagner, member of the group Trasa, UVU, The Umelecka beseda

    Current price: 1.000 CZK (39 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Herečka

    No.: 9

    Auction price: 700 CZK (27 €)

    Planned termination: 08. 03. 2017 19:53

    zlacený reliéfní tisk, 18 x 14,8 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , the disciple of prof. Wagner, member of the group Trasa, UVU, The Umelecka beseda

    Current price: 700 CZK (27 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Děkuji

    No.: 10

    Auction price: 1.200 CZK (47 €)

    Planned termination: 08. 03. 2017 19:55

    zlacený reliéfní tisk, 29,5 x 21 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , the disciple of prof. Wagner, member of the group Trasa, UVU, The Umelecka beseda

    Current price: 1.200 CZK (47 €)

    Last auctioneer: ID5606 History of bids

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Klíčnice levá

    No.: 11

    Planned termination: 08. 03. 2017 19:57

    zlacený reliéfní tisk, 39,5 x 11 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , the disciple of prof. Wagner, member of the group Trasa, UVU, The Umelecka beseda

    Current price: 1.300 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID3642 History of bids

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Klíčnice pravá

    No.: 12

    Planned termination: 08. 03. 2017 19:59

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Astrologie

    No.: 13

    Planned termination: 08. 03. 2017 20:01

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Andělé

    No.: 14

    Planned termination: 08. 03. 2017 20:03

    zlacený reliéfní tisk, 31,5 x 21 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , the disciple of prof. Wagner, member of the group Trasa, UVU, The Umelecka beseda

    Last auctioneer: ID5888 History of bids

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Zvěstování

    No.: 15

    Planned termination: 08. 03. 2017 20:05

    zlacený reliéfní tisk, 34 x 25 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , the disciple of prof. Wagner, member of the group Trasa, UVU, The Umelecka beseda

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Astronomie

    No.: 16

    Auction price: 1.600 CZK (62 €)

    Planned termination: 08. 03. 2017 20:07

    zlacený reliéfní tisk, 34,5 x 34,5 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , the disciple of prof. Wagner, member of the group Trasa, UVU, The Umelecka beseda

    Current price: 1.600 CZK (62 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Pokora

    No.: 17

    Planned termination: 08. 03. 2017 20:09

    zlacený reliéfní tisk, 33,5 x 34 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , the disciple of prof. Wagner, member of the group Trasa, UVU, The Umelecka beseda

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Adam, Eva a had v ráji

    No.: 18

    Planned termination: 08. 03. 2017 20:11

    zlacený reliéfní tisk, 34 x 34,5 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , the disciple of prof. Wagner, member of the group Trasa, UVU, The Umelecka beseda

    Last auctioneer: ID5913 History of bids

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Andělé

    No.: 19

    Planned termination: 08. 03. 2017 20:13

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Marie a Josef s ratolestí

    No.: 20

    Planned termination: 08. 03. 2017 20:15

    zlacený reliéfní tisk, 34 x 34 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , the disciple of prof. Wagner, member of the group Trasa, UVU, The Umelecka beseda

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Sblížení

    No.: 21

    Planned termination: 08. 03. 2017 20:17

    zlacený reliéfní tisk, 33,5 x 33,5 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , the disciple of prof. Wagner, member of the group Trasa, UVU, The Umelecka beseda

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Léto v rodném Podkrkonoší

    No.: 51

    Auction price: 7.800 CZK (300 €)

    Planned termination: 30. 03. 2017 15:00

    29x lept, 1935, 58 x 40 cm, vše signováno, 14/15, velikost leptů 31 x 20 až 28 x 40, soubor třiceti leptů (jeden chybí), vydáno autorem s jeho předmluvou v omezeném počtu 15 číslovaných a podepsaných exemplářů, Praha 1935, volné listy v poloplátěném přebalu, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the dis…

    Current price: 7.800 CZK (300 €)

  • Ota Janeček

    Jaroslav Šeda: Žena

    No.: 53

    Auction price: 2.500 CZK (97 €)

    bibliofilie s pěti původními grafikami, 16 x 11 cm, sign. ve frontispise Ota Janeček, 161/200, pět původních kombinovaných technik Oty Janečka, vydalo Divadlo Hudby a Lyra Pragensis, vydáno dvě stě číslovaných výtisků na ručním papíře z Velkých Losin, 29 stran, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the …

    Current price: 2.500 CZK (97 €)

  • František Muzika

    (1900-1974)

    K. Biebl: Nový Ikaros

    No.: 176

    Auction price: 800 CZK (31 €)

    kniha, upr. Fr. Muzika, vyd. Ot. Štorch-Marien, Praha, 1929, ed. Aventinum, 61s., rozpadlá obálka na dvě části, ušpiněná a s flíčkama, blok listů rozpadlý na několik částí, flíčky, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Loukota, V. Nechleba and K. Krattner, member of Devetsil, The H…

    Current price: 800 CZK (31 €)

  • Jiří Orten

    (1919-1941)

    Ohnice

    No.: 183

    Auction price: 380 CZK (15 €)

    kniha, autor uveden jako Jiří Jakub, vyd. Melantrich, Praha, 1941, brož s obálkou, 114s., uvolněné listy, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 380 CZK (15 €)

  • Roman Jakobson

    (1896-1982)

    N.S. Trubetzkoy: Grundzuge der phonologie

    No.: 206

    Auction price: 800 CZK (31 €)

    kniha, sborník textů č. 7 Pražského lingvistického kroužku, vyd. Pražský lingvistický kroužek, Praha, 1939, brož, 268s., německy, luxusní stav, nerozřezáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (31 €)

  • Otakar Štorch - Marien

    (1878-1956)

    Musaion

    No.: 313

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    sborník, redigovali Fr. Muzika a Dr. Ot. Štorch - Marien, Aventinum, 1931, 128 s., brož., zašpiněná obálka, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Arthur Novák

    Vitrinka na krásné knihy, vazby a jiné hezké věci, ročník I., II., V., VI., VIII., IX., X.

    No.: 314

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    časopis, v přílohách typografické návrhy obálek a ukázky exlibirs a ukázky z knih a ilustrací, vydává Arthur Novák, Praha, od roku 1923, 6 kompletních ročníků, ročník I. neúplný, brožované, stav dobrý, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Antonín Tesař

    Portrét ženy II.

    No.: 444

    Auction price: 4.900 CZK (189 €)

    kolorovaná fotografie, 1994, 40 x 43,5 cm, sign. PD A. Tesař 94, rám, vzadu popsáno a datováno

    Current price: 4.900 CZK (189 €)

  • Alois Nožička

    Otevřený

    No.: 458

    Auction price: 2.400 CZK (93 €)

    digitální fotografie, 2003, 27,2 x 20,4 cm, sign. vzadu Nožička 2003, studied at The Secondary School of Arts in Brno, The Film and TV School of the Academy of Performing Arts in Prague

    Current price: 2.400 CZK (93 €)