• Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Portrét muže s dýmkou

    No.: 1

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 20. 09. 2017 18:05

    tužka, papír, 1938, 18,5 x 11,5 cm, sign. PD Pitrmann 38, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Portrét ženy

    No.: 2

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 20. 09. 2017 18:10

    olej, plátno, 1939, 66 x 46,5 cm, sign. LD Pitrmann 39, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Zátiší s kyticí a chlebem

    No.: 3

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 20. 09. 2017 18:15

    olej, dřevotříska, 1939?, 60 x 65 cm, sign. LD Pitrmann, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Slunečnice

    No.: 4

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 20. 09. 2017 18:20

    olej, dřevotříska, 66 x 57 cm, sign. LD A. Pitrmann, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Ervína Brokešová, houslová virtuoska

    No.: 5

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 20. 09. 2017 18:25

    tuš, papír, 1943, 26 x 22 cm, sign. LD AP 1943, rám, na zadní straně štítek s popisem a autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charle…

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Z rodného kraje

    No.: 6

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 20. 09. 2017 18:30

    hlinka, tuš, papír, 1943, 29,5 x 38 cm, sign. PD AP 1943, rám, na zadní straně štítek Dílo ČFVU s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles…

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Pacovský park

    No.: 7

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 20. 09. 2017 18:35

    olej, tempera, karton, 1944, 50 x 66 cm, sign. PD Alois Pitrmann 1944, rám, na zadní straně štítek Dílo ČFVU s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philoso…

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Pošná u Pacova

    No.: 8

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 20. 09. 2017 18:40

    akvarel, běloba, tuš, papír, 1947, 30 x 44 cm, sign. LD Pitrmann, rám, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles U…

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Kraj Antonína Sovy

    No.: 9

    Planned termination: 20. 09. 2017 18:45

    olej, karton, 1948, 34 x 49 cm, sign. PD Pitrmann, rám, na zadní straně štítek Dílo ČFVU s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles Univer…

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Karlovy Vary

    No.: 10

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 20. 09. 2017 18:50

    olej, sololit, 1951, 69 x 94 cm, sign. PD Pitrmann 51 , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Karlovy Vary

    No.: 11

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 20. 09. 2017 18:55

    tuš, papír, 1951?, 28 x 38 cm, sign. LD Pitrmann, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Buchlov

    No.: 12

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 20. 09. 2017 19:00

    hlinka, papír, 27 x 39 cm, sign. PN Pitrmann, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Věže

    No.: 13

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 20. 09. 2017 19:05

    tempera, karton, 1952, 43 x 61 cm, sign. PD Pitrmann, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Rodný kraj - Lounské středohoří

    No.: 14

    Planned termination: 20. 09. 2017 19:10

    olej, karton, 1958, 30 x 48 cm, sign. PD Pitrmann, rám, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Pr…

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Rodný kraj - Lounské středohoří II.

    No.: 15

    Planned termination: 20. 09. 2017 19:15

    olej, karton, 30 x 48 cm, sign. PD Pitrmann, rám, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Z vlasti

    No.: 16

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 20. 09. 2017 19:20

    lavírovaná kresba sépií, 1960, 62 x 87 cm, sign. LD Pitrmann 60, rám, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles Un…

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Zátiší s jablky a sklenicí

    No.: 17

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 20. 09. 2017 19:25

    pastel, papír, 1961, 20 x 30 cm, sign. PD Pitrmann 1961, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Kytice ve váze

    No.: 18

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 20. 09. 2017 19:30

    akvarel, pastel, papír, 1961?, 42 x 29 cm, sign. PD Pitrmann, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Karlovy Vary

    No.: 19

    Planned termination: 20. 09. 2017 19:35

    akvarel, tuš, papír, 1962?, 66 x 90 cm, sign. LD Pitrmann, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Motýl

    No.: 20

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 20. 09. 2017 19:40

    enkaustika, kombinovaná technika, karton, 1965, 40 x 50 cm, sign. PD Pitrmann 65, rám, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philos…

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Letohrádek královny Anny

    No.: 21

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 20. 09. 2017 19:45

    pastel, tuš, papír, 1965, 62 x 88 cm, sign. PD Pitrmann 1965, rám, na zadní straně štítek Dílo ČFVU s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Cha…

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Portrét muže

    No.: 22

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 20. 09. 2017 19:50

    akvarel, tuš, pastel, papír, 1965, 31 x 16 cm, sign. LD Pitrmann 65, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    No.: 23

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 20. 09. 2017 19:55

    rudka, papír, 1965, 64 x 179 cm, sign. PD Pitrmann 65, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Kytice v modré

    No.: 24

    Planned termination: 20. 09. 2017 20:00

    akvarel, papír, 1965?, 66 x 50 cm, sign. PD Pitrmann, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Jablka na podnose

    No.: 25

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 20. 09. 2017 20:05

    tempera, karton, 1966, 30 x 40 cm, rám, na zadní straně štítek s popisem a autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University …

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Zátiší s ovocem

    No.: 26

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 20. 09. 2017 20:10

    pastel, akvarel, papír, 20,5 x 30 cm, sign. PD Pitrmann, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Ohně

    No.: 27

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 20. 09. 2017 20:15

    lavírovaný kvaš, papír, 63 x 45 cm, sign. PD Pitrmann, rám, na zadní straně štítek Dílo s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles Univers…

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Mičurin - stavba lodí

    No.: 28

    Planned termination: 20. 09. 2017 20:20

    akvarel, tuš, papír, 1966, 62 x 87 cm, sign. LD Pitrmann, rám, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prag…

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Kostel v Hrabové

    No.: 29

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 20. 09. 2017 20:25

    tuš, papír, 1971, 43 x 60 cm, sign. PD Pitrmann 71, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Alpy

    No.: 30

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 20. 09. 2017 20:30

    rudka, pastel, papír, 1972, 28,5 x 40 cm, rám, DU popsáno autorem, na zadní straně štítek Dílo ČFVU s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Cha…

    Current price: 300 CZK (12 €)