• Martin Velíšek

    (1963)

    Ježíšek Fritz

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 18:00

    litografie, 2016, 42,5 x 30 cm, sign. PD M. Velíšek 2016, rám, č. 13/60, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Borec v Litokrajině 2

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 18:01

    litografie, 2016, 42,5 x 30 cm, sign. PD M. Velíšek 2016, ram, 22/30, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Píseň pro Zuzanu

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (709 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 18:02

    tužka, akryl, papír, 1999, 54,5 x 40,5 cm, sign. DU Martin Velíšek 1999, rám, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Selfie

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 18:03

    fixy, tužka, pastelky, papír, 2006, 30 x 41 cm, sign. DU Martin Velíšek 2006, rám, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Ubytovna

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 18:04

    tužka, papír, 1993, 44,5 x 61 cm, sign. PU Martin Velíšek 1993, rám, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Studie myslivce

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 18:05

    kresba tužkou, 2023, 29 x 20,2 cm, DU MVelíšek 7.3.2023, rám, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Studie potapěče

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 18:06

    kresba tužkou, 2023, 29 x 20,2 cm, DU MVelíšek 2023, rám, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Žlutá ponorka

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 18:07

    litografie, 2018, 37,4 x 49 cm, sign. DU MartinVelíšek 2018, č. 63/90, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Pohlednice Šťastné a veselé

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 18:08

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Samuel Beckett: Nepojmenovatelný

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 18:09

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Martin Fendrych: Samcologie

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 18:10

    kniha, 2003, 21 x 15,5 cm, sign. Martin Velíšek 2023, 463 s., ISBN 80-86631-06-0, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Martin Velíšek katalog

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 18:11

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Album Profese

    Položka č.: 13

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 18:12

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Plakát Bezstarostná jízda

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 18:13

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Plakát Vystřelené oko

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 18:14

    plakát, 2023, 59,5 x 42,5 cm, sign. LD Martin Velíšek 2023, č. 8/10, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Banner Album Profese

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 18:15

    banner, 2023, 200 x 90 cm, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Úřednice

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 18:16

    pětibarevná litografie, 2023, 28 x 23 cm, sign. DU Martin Velíšek 2023, č. P/V, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Muzikant

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 18:17

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Řezník

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 18:18

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Myslivec s krokodílem

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 18:19

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Šenkýřka

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 18:20

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Potapěč

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 18:21

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Borec v Litokrajině 1

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 07. 03. 2024 18:22

    litografie, 2016, 42,5 x 30 cm, sign. PD M. Velíšek 2016, ram, č. 29/30, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Za oponou

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 15:02

    litografie, 17,4 x 11,2 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, č. 27/160, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Žena - had

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 15:04

    litografie, 19,3 x 18,8 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, č. 160/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Ex libris Sandra Haage

    Položka č.: 3

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 15:06

    litografie, 12 x 10 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Žena s rohy

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 15:08

    litografie, 18 x 12 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, A.T., antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Žena s lasturou

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 15:10

    litografie, 25,6 x 19 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Ex libris Hynek Halámek

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 15:12

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Žena s fialovou lasturou

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 06. 03. 2024 15:14

    litografie, 12 x 10,1 cm, sign. DU Vlad Suchánek, rám, A.T., antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku