-
Vladimír Renčín
(1941)
Skica pro kreslený vtip III.
No.: 1070Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:34
tuš, papír, 18 x 28,6/12,8 x 24,2/13,5 x 21,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Maličkosti
No.: 1071Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:35
tuš, papír, 21 x 29,6 cm, monogramováno LD AB, dole text: Furt jsem mu říkal, že maličkosti nestojí za to. Dlouho to trvá a pak se to najednou s ostudou vysype!, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academ…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Usměrněná atraktivnost
No.: 1072Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:36
tuš, papír, 20,8 x 28,5 cm, zahnědlý papír v levém okraji, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Kantorek
(1942)
Mlsný pavouk
No.: 1073Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:37
tužka, papír, 21 x 29,4 cm, Mladý svět r. 1969, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alena Dostálová
(1932-2011)
Prodavač
No.: 1074Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:38
fix, akvarel, papír, 1969, 33 x 23,7 cm, dole text: „… a prodavače rozděloval každému podle jeho potřeb až do chvíle, kdy ho odvezli ve svěrací kazajce… (Mladý svět č. 23-69), oboustranná kresba, pokrčený a znečištěný papír v rozích, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Fisarek at…
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Řehák
V bytovém družstvu
No.: 1075Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:39
tuš, papír, 21 x 31,5 cm, dole text: Přicházím synka zapsat do bytového družstva - za 18 let bude potřebovat byt!, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Řehák
Demonstrujeme vsedě
No.: 1076Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:40
tuš, papír, 21,3 x 31,6 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Nuda pláž
No.: 1077Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:41
tuš, papír, 22,6 x 33 cm, oboustranná kresba, dole text: Tak mi snad konečně věříš, že se tu člověk může akorát nudit!, při pravém dolním okraji mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The …
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Jiránek
(1938-2012)
Zmizíme
No.: 1078Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:42
tuš, papír, 21,3 x 32,6 cm, sign. PD Vladimír Jiránek, zažloutlý a při horním okraji natržený papír (cca 4 cm), Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Walter Mende (Smolmen)
(1924-2015)
Pražské Jaro
No.: 1079Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:43
tuš, papír, 19,3 x 25,5 cm, sign. PD Smolmen, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Walter Mende (Smolmen)
(1924-2015)
V kleci
No.: 1080Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:44
tuš, běloba, papír, 20,9 x 29,6 cm, sign. PD Smolmen, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Walter Mende (Smolmen)
(1924-2015)
Po úrazu
No.: 1081Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:45
tuš, papír, 20,9 x 29,6 cm, sign. LD Smolmen, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Bape Pergler
(1933-2001)
Bojová připravenost
No.: 1082Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:46
akvarel, tuš, papír, 25,5 x 18,8 cm, sign. PD Bape, dole text: Přesným a rychlým plněním rozkazů svých velitelů, vzorným pořádkem ve svém rajonu a plněním všech svých základních povinností zajistíš svoji bojovou připravenost!, v rozích mírně pokrčený a při pravém dolním okraji natržený papír, Proven…
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Miroslav Slejška
(1931)
U Národního divadla
No.: 1083Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:47
akvarel, tuš, papír, 37 x 28,2 cm, sign. na zadní straně Miroslav Slejška, text: Uplatnil jsem nárok v restituci, děda do toho vrazil dvě zlatky!, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Miroslav Slejška
(1931)
Středisko ochránců přírody
No.: 1084Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:48
akvarel, tuš, papír, 34 x 30,8 cm, sign. na zadní straně Miroslav Slejška, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Miroslav Slejška
(1931)
Staré město
No.: 1085Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:49
tuš, papír, 30,3 x 45,6 cm, sign. na zadní straně Miroslav Slejška, popis, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Michal Hrdý
(1959-2003)
Pivní koza
No.: 1086Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:50
koláž, akvarel, tuš, papír, 1997, 19,5 x 35,8 cm, sign. PD Michal Hrdý , text: Hele, jakou jsem si pořídil kozu!, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Beze slov (Cognac)
No.: 1087Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:51
propiska, papír, 7,7 x 14,9 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Chtěl bych nějakou bižuterii k ohozu.
No.: 1088Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:52
tuš, papír, 23 x 25,7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
-
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Ze sportu diluviálního
No.: 1089Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:53
tuš, papír, 15,3 x 11,1 cm, monogr. PD N, nahoře text: Ze sportu diluviálního. (30.000 let před olympiádou), Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
O berlích
No.: 1090Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:54
tuš, papír, 15,5 x 11,1 cm, monogr. PD N, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Žraloci
No.: 1091Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:55
tuš, papír, 14,6 x 11,4 cm, dole text: -Ba, jeden tatínek uživí devět harantů, ale devět dětiček fotra neuživí….., Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Podmořský výjev
No.: 1092Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:56
tuš, papír, 14,5 x 11,3 cm, dole text: -Stavělo by se rychleji pí koljuško, nebýti těch sepií inkoustových., Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Otec s dcerou
No.: 1093Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:57
tužka, papír, 14,8 x 10,7 cm, dole text: -Tatíčku, pohoupej mne. -Jo, to bys mi musela opatřit nějakou staromódní židli., Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
U lékaře
No.: 1094Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:58
akvarel, tuš, papír, 29, 8 x 21 cm, sign. PD ES, dole text: Pravda není jen ve víně, ale i v játrech. Ta vaše říkají, že už máte dopito…., na zadní staně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Manželská krize
No.: 1095Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:59
tuš, papír, 29, 6 x 20, 8 cm, sign. PD ES, dole text: Nejlepší řešení vaší manželské krize vidím v tom, když ji nebudete řešit..!, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Patent
No.: 1096Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:00
tuš, papír, 29, 8 x 21 cm, dole text: Dozvím se konečně, kdo z vás dvou..., zezadu autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Balónky
No.: 1097Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:01
akvarel, tuš, papír, 28, 4 x 15, 9 cm, sign. PD ES, dole text: …Ani vidět! Víš, že jsem tuhle do jednoho foukal a stálo mě to řidičák..., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Rukavice
No.: 1098Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:02
akvarel, tuš, papír, 29, 8 x 20 cm, dole text: -kdepak dámo, teď plavky nemáme. Ale zkuste si schválně tyhlety lyžařské rukavice!, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Evžen Seyček
(1917-2009)
Námořník
No.: 1099Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 12:03
tuš, papír, 26, 9 x 20, 9 cm, sign. LD ES, dole text: Nebojte se, u mně nebudete nikdy úplně na suchu…!, zezadu autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED