-
Emil František Burian
(1904-1959)
Dejte nám divadlo
No.: 1531Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:15
bibliofilie, projekty budov a inscenací, vydal nákladem vlastním E.F. Burian, Praha 1939, 40 s., brož, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Foehr
(1880-1943)
Bauten und Entwürfe
No.: 1532Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:16
kniha, portfolio realizací a návrhů německy mluvícího architekta, žáka Jana Kotěry Adolfa Foehra, fotografie pražských novostaveb, vil, paláců, činžovních domů 20. let 20. století, celkem 64 hlubotiskových vyobrazení, dobové reklamy, tisk V. Neubert, vlastním nákladem, Praha 1925, 64s., pův. brož, v…
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Pražské nábřeží
No.: 1533Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:17
bromostříbrná fotografie, 17 x 21,6 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Urban
Mánesova mansarda
No.: 1534Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:18
2x bromostříbrná fotografie, 30.-40. léta, 28,7 x 21,3 cm, na zadní straně značeno autorským štítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Fragment Svatovítské katedrály
No.: 1535Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:19
bromostříbrná fotografie, 30.-40. léta, 22,7 x 16,7 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Kostel sv. Mikuláše na Staroměstském náměstí
No.: 1536Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:20
bromostříbrná fotografie, 23,2 x 16,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Praha
No.: 1537Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:21
bromostříbrná fotografie, 20 x 16,7 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Kostel
No.: 1538Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:22
bromostříbrná fotografie, 17,3 x 23,3 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Barokní kostel
No.: 1539Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:23
bromostříbrná fotografie, 22 x 16,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Mostecká věž
No.: 1540Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:24
bromostříbrná fotogragie, 22,3 x 21,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Sedlák
Melantrichova ulice
No.: 1541Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:25
bromostříbrná fotografie, 29 x 23 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Kluci na schodech
No.: 1542Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:26
bromostříbrná fotografie, 23 x 17,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Fragments de la photographie tcheque
No.: 1543Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:27
katalog, 42 x 30 cm, autoři: Jaroslav Bárta, Daniela Horníčková, Ivan Lutterer, Jan Malý, Jiří Poláček, vydal Le Grand Huit Theatre National de Bretagne, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Lukas
(1915-2006)
Jiří Trnka
No.: 1544Auction price: 1.400 CZK (59 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:28
fotografie, 17,9 x 13 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Karlštejn
No.: 1545Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:29
bromostříbrná fotografie, 17,5 x 23,2 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Konečný
(1908-1965)
Venkovský motiv
No.: 1546Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:30
bromostříbrná fotografie, 30.-40. léta, 17 x 23 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Konečný
Jízda králů
No.: 1547Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:31
bromostříbrná fotografie, 22,8 x 16,8 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Emil Fafek
(1922-1997)
Soubor fotografií
No.: 1548Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:32
87x bromostříbrná fotografie, 19 x 27 cm, soubor fotografií reportážního fotografa E. Fafka, 43x foto. značeno razítkem na zadní straně, 22x bez razítka, fotografie zachycují společenský, kulturní, sportovní a politický život, 22x fotografie různých autorů zachycujících E. Fafka při práci nebo v so…
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Martin Martinček
(1913-2004)
Martin Martinček
No.: 1549Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:33
12x fotografie, 30 x 24 cm, soubor 12 fotografií, text Karel Dvořák, obálka a graf. úprava Libor Fára, vyd. Pressfoto, ČTK, Praha, 1979, edice Mezinárodní fotografie, sv. 3, volné fotografie a textová část v pap. obálkace, obálka místy začloutlá, jinak velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážd…
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Škulina
(1908-1961)
Lvi
No.: 1550Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:34
8x fotografie, 12 x 16 cm, značeno na zadní straně: copyright by S. Skulina, Pegas Studios, P.O. Box 2248, Nairobi, Kenya Colony, volné fotografie, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Škulina
(1908-1961)
Africa in Pictures
No.: 1551Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:35
12x bromostříbrná fotopohlednice, 9 x 14 cm, edition Africa in Pictures, Pegas Studio, Nairobi, volné fotopohlednice, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
B. Šroufek
Krásy života
No.: 1552Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:36
17x fotografie, 31 x 22 cm, soubor fotografií, značeno nebo signováno PD, r. 1953-1954, fotografie nalepeny na papíře, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
. neurčený autor
Adelheid
No.: 1553Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:37
92x fotografie, 28 x 25 cm, 64 čb. a 27 bar. fotografií různých rozměrů, z filmu Adelheid, režie František Vláčil, předloha Vladimír Körner, hrají Petr Čepek a Emma Černá, r. 1969, volné fotografie, výborný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Fuka
(1926-1977)
Happy New Year 71
No.: 1554Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:38
fotografie, fotografie Fukova Labyrintu nalepená na papíře, 1970, 13 x 11,5, Happy New Year 71 Eva & Vladimir New York, DEC! 70, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Rada and O. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, The…
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Fuka
(1926-1977)
Novoročenka 1954
No.: 1555Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:39
fototisk, fototisková reprodukce kresby Cirkus na Letné z r. 1951, 1953, 16,7 x 23,9 , osobní přání s podpisem, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Rada and O. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, The Umelecka beseda
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Kolektiv autorů
Berühmte Voigtländer Objektive
No.: 1556Auction price: 280 CZK (12 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:40
kalatog, Voigtländer & Sohn AG, 1935, 40 s., brož, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 280 CZK (12 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdenek Seydl
(1916-1978)
Pohádky
No.: 1557Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:41
kombinováná technika, papír, jedenáctkrát 25 x 16,4 cm, sign. D Seydl, na zadní straně razítko: Zdenek Seydl z pozůstalosti, papír je prohnutý, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Konupek and F. Kysela
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Dalibor Nesnídal
Josef Formánek - Mluviti pravdu
No.: 1558Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:42
11x tuš, koláž, papír, 2008, 21 x 29,5 cm, ilustrace k románu Josefa Formánka Mluviti pravdu, vydal Smart Press 2008, kniha přiložena, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Jeden kus života
No.: 1559Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:43
40x kresba, 22,5 x 16,5 - 15 x 10,7 cm, ilustrace ke knize, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Mühl
(1877-1938)
Jan Křtitel
No.: 1560Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:44
tuš, papír, 30,3 x 22,2 cm, sign. PD Josef Mühl, mírně pošpiněný papír mimo kresbu, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED