Dušan Pálka
(1942-2011)
Ve službě nepiju
No.: 1061Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:25
Current price: 800 CZK (34 €)
Jiří Kalousek
(1925-1986)
Tábor
No.: 1062Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:26
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Jiří Kalousek
(1925-1986)
Já snad vyletím z kůže
No.: 1063Auction price: 1.300 CZK (55 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:27
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Vladimír Jiránek
(1938-2012)
Zázrak
No.: 1064Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:28
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Vladimír Jiránek
(1938-2012 )
Nový začátek
No.: 1065Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:29
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Vladimír Jiránek
(1938-2012 )
Intelektuální život
No.: 1066Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:30
Jan Blahoslav Novotný
(1917-1983)
Vladimír Slavínský
No.: 1067Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:31
Current price: 500 CZK (21 €)
Vladimír Renčín
Skica pro kreslený vtip
No.: 1068Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:32
tuš, papír, 18 x 28,6 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Vladimír Renčín
Skica pro kreslený vtip II.
No.: 1069Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:33
Vladimír Renčín
Skica pro kreslený vtip III.
No.: 1070Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:34
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Maličkosti
No.: 1071Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:35
tuš, papír, 21 x 29,6 cm, monogramováno LD AB, dole text: Furt jsem mu říkal, že maličkosti nestojí za to. Dlouho to trvá a pak se to najednou s ostudou vysype!, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academ…
Current price: 300 CZK (13 €)
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Usměrněná atraktivnost
No.: 1072Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:36
tuš, papír, 20,8 x 28,5 cm, zahnědlý papír v levém okraji, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj
Current price: 250 CZK (11 €)
Pavel Kantorek
Mlsný pavouk
No.: 1073Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:37
tužka, papír, 21 x 29,4 cm, Mladý svět r. 1969, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Alena Dostálová
(1932-2011)
Prodavač
No.: 1074Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:38
fix, akvarel, papír, 1969, 33 x 23,7 cm, dole text: „… a prodavače rozděloval každému podle jeho potřeb až do chvíle, kdy ho odvezli ve svěrací kazajce… (Mladý svět č. 23-69), oboustranná kresba, pokrčený a znečištěný papír v rozích, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Fisarek at…
Current price: 300 CZK (13 €)
Zdeněk Řehák
V bytovém družstvu
No.: 1075Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:39
tuš, papír, 21 x 31,5 cm, dole text: Přicházím synka zapsat do bytového družstva - za 18 let bude potřebovat byt!, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Zdeněk Řehák
Demonstrujeme vsedě
No.: 1076Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:40
tuš, papír, 21,3 x 31,6 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Nuda pláž
No.: 1077Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:41
tuš, papír, 22,6 x 33 cm, oboustranná kresba, dole text: Tak mi snad konečně věříš, že se tu člověk může akorát nudit!, při pravém dolním okraji mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The …
Current price: 500 CZK (21 €)
Vladimír Jiránek
(1938-2012)
Zmizíme
No.: 1078Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:42
Current price: 800 CZK (34 €)
Walter Mende (Smolmen)
(1924-2015)
Pražské Jaro
No.: 1079Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:43
tuš, papír, 19,3 x 25,5 cm, sign. PD Smolmen, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Walter Mende (Smolmen)
(1924-2015)
V kleci
No.: 1080Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:44
tuš, běloba, papír, 20,9 x 29,6 cm, sign. PD Smolmen, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Walter Mende (Smolmen)
(1924-2015)
Po úrazu
No.: 1081Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:45
tuš, papír, 20,9 x 29,6 cm, sign. LD Smolmen, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Vladimír Bape Pergler
(1933-2001)
Bojová připravenost
No.: 1082Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:46
Miroslav Slejška
U Národního divadla
No.: 1083Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:47
Miroslav Slejška
Středisko ochránců přírody
No.: 1084Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:48
Miroslav Slejška
Staré město
No.: 1085Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:49
Michal Hrdý
(1959-2003)
Pivní koza
No.: 1086Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:50
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Beze slov (Cognac)
No.: 1087Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:51
propiska, papír, 7,7 x 14,9 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague
Current price: 900 CZK (38 €)
Chtěl bych nějakou bižuterii k ohozu.
No.: 1088Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:52
tuš, papír, 23 x 25,7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
Ze sportu diluviálního
No.: 1089Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:53
tuš, papír, 15,3 x 11,1 cm, monogr. PD N, nahoře text: Ze sportu diluviálního. (30.000 let před olympiádou), Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague
Current price: 900 CZK (38 €)
Jiří Winter Neprakta
(1924-2011)
O berlích
No.: 1090Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:54
tuš, papír, 15,5 x 11,1 cm, monogr. PD N, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague
Current price: 900 CZK (38 €)