• Leo Bednarik

    (1938)

    Soubor Ex libris

    No.: 1194

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:38

    grafický soubor, 2000, vše signováno, soubor 13 grafických listů, které jsou jednotlivě upevněny na pevných papírech a spojeny do sešitu

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Brázda

    (1952)

    EXL PF ETC (Lásky v detailech vs. detaily lásek)

    No.: 1195

    Auction price: 1.900 CZK (80 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:39

    bibliofilie, 1987, rozměr souboru 19,5 x 15 cm, Editio 13, vydal OV SSM v Olomouci roku 1987, tento výtisk má číslo 79, studied at The Secondary School of Applied Arts, the disciple of prof. Z. Sklenar and J. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 1.900 CZK (80 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Adolf Alex Jelínek

    (1890-1957)

    Ex libris

    No.: 1196

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:40

    bibliofilie, 1923, 31 x 25,5 cm, cyklus 10 leptaných ex libris, úvodní slovo Dr. K. Herain, vydáno v počtu 150 ks, tento má číslo 128. Vloženo do lepenkocých desek s autorovým podpisem na titulu.

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Různí autoři

    Kalendář Hollar 2007

    No.: 1197

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:41

    5x různé grafické techniky, 2006, č. 58, Rozměr 42 x 30 cm, autoři: Andrea Tachezyová, Antonín Odehnal, Ivo Křen, Marián Komáček, Karel Beneš. Chybí kresba Adolfa Borna

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Štoček ex libris

    No.: 1198

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:42

    dřevoryt, 13,5 x 8 cm, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Sýs a Pavel Taussig

    Báseň a kresba

    No.: 1199

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:43

    tuš, fix, papír, formát A3, uprostřed přeloženo, rukopisná báseň s ilustrací

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Maxmilián Švabinský

    (1873-1962)

    Jan Amos Komenský

    No.: 1200

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:44

    tisk, 10,5 x 9 cm, rám, DU věnování Vladimíru Brodskému M. Švabinský 16.12.1958, the disciple of prof. M. Pirner, J. Marak and E. Karel at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, member and chairman of the union of artists at The Czech Academy of Science …

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    Catalogue des Tableaux peints par douze Artistes: Beauverie, Bureau, Chataud, Champeaux, Darru, Hereau, Mathon, Pille, Quost, Porcher, Ribor, Vuillefroy

    No.: 1201

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:45

    katalog, 12x lept Imp. A. Cadart, katalog k aukci konané 29. 4. 1875 v hotelu Drouot, plpl. přev., nestr., flíčky na někt. listech (mimo tisk. plochy), dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Eva Eliášová

    (1958)

    The Lanchester 30 h.p. straight eight

    No.: 1202

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:46

    kombinovaná technika, papír, 1997, 55,7 x 82,6 cm, sign. PD Eva Eliášová 97, rám, drobné oděrky na rámu, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Eva Eliášová

    (1958)

    Elegance

    No.: 1203

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:47

    kombinovaná technika, papír, 1997, 56,8 x 82,6 cm, sign. PD Eva Eliášová 97, rám, drobné oděrky na rámu, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Hugo Gellert

    (1892-1985)

    Century of the common man

    No.: 1204

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:48

    3 x serigrafie, 1943, 51 x 40,5 cm, jednotlivé listy signovány, Two Speeches by Henry A, Wallace Vice-President of the United States, Silk Screen prints by Hugo Gellert, International workers order New York, velikost tisků 38,6 x 33, volné listy, soubor není kompletní, na papíře místy skvrnky, mírně…

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel May

    (1842-1912)

    Um stillen ozean

    No.: 1205

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:49

    kniha, vyd. Karl-May Verlag, Drážďány, 1879, desky z tvrdšího papíru, 607s., obálka při okrajích potrhaná, na hřbetu částečně přelepená, flíčky na listech, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel May

    (1842-1912)

    Pirát

    No.: 1206

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:50

    kniha, il. Karel Šimůnek, vyd. Nakl. knihovny dobrodružných románů a novel, Praha, 1922, plpl. vazba, 181s., zachovalý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jules Verne

    (1828-1905)

    Vor der Flagge des Vaterlands (Vynález zkázy)

    No.: 1207

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:51

    kniha, il. ve frontispisu L. Benett, vyd. Bibliographische Anstalt Adolph Schumann, Leipzig, nedat., pův. nakladatelská clpl. vazba, 255s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jules Verne

    (1828-1905)

    Die Leiden eines Chinesen in China Číňanovy trampoty v Číně

    No.: 1208

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:52

    kniha, il. ve frontispisu L. Benett, vyd. Bibliographische Anstalt Adolph Schumann, Leipzig, nedat., pův. nakladatelská clpl. vazba, 257s., mírně ušpiněné desky, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jules Verne

    (1828-1905)

    Ein Lotterie-Loos Los číslo 9672

    No.: 1209

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:53

    kniha, vyd. Bibliographische Anstalt Adolph Schumann, Leipzig, nedat., pův. nakladatelská clpl. vazba, 222s., mírně ušpiněné desky, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jules Verne

    (1828-1905)

    Der Findling 1+2 Malý Dobráček

    No.: 1210

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:54

    kniha, il. ve frontispisu L. Benett, vyd. Bibliographische Anstalt Adolph Schumann, Leipzig, nedat., 2x pův. nakladatelská clpl. vazba, 241+249s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jules Verne

    (1828-1905)

    Die Gebrüder Kip 1+2

    No.: 1211

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:55

    kniha, vyd. Bibliographische Anstalt Adolph Schumann, Leipzig, nedat., 2x pův. nakladatelská clpl. vazba, 256+250s., mírně odřené a rozvolněné vazby, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jules Verne

    (1828-1905)

    Die grossen Seefahrer des 18. Jahrhunderts

    No.: 1212

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:56

    kniha, vyd. Bibliographische Anstalt Adolph Schumann, Leipzig, nedat., pův. nakladatelská clpl. vazba, 323s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel May

    (1842-1912)

    Po dobrodružných stezkách (Old Zach)

    No.: 1213

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:57

    kniha, 8 povídek - Muž s polovicí tváře, Hamäil, Španělský cikán, Zpívající voda, Na březích Dviny, Cesta vyvržených, Vzkříšení, Merhameh, úvodem medailonek překladatele o K. Mayovi, přel. D. Jam (pseud. Jar. Moravce), 1. sv. edice Posmrtné vydání spisů, vydalo Nakladatelství knihovny dobrodružných…

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel May

    (1842-1912)

    Der Fürst der Bleichgesichter - Old Surehand

    No.: 1214

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:58

    kniha, anonymně vydaný román Karla Maye, 89 ilustrací, 3. sv. edice Deutsche Herzen, deutsche Helden, kvůli sporům o honorář zakázal K. May svému nakladateli Münchmeyerovi nová vydání jeho úspěšné série Deutsche Herzen, deutsche Helden, nakladatel však nadále Mayovy romány vydával a to bez uvedení j…

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdeněk Burian

    (1905-1981)

    J.O. Curwood: Syn Kazanův

    No.: 1215

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 13:59

    kniha, ob. Z. Burian, úprava A. Dvořák, vydal V. Škubal, Praha 1946, orig. brož s přebalem, ob. místy poškozená, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Association of Fine Artists - Purkyne

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Kája Saudek

    (1935-2015)

    Bob Hurikán: Jezdci z Arizony; Pobožný střelec

    No.: 1216

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 14:00

    2x sešit, návrh obálky K. Saudek, vydal P.M. Agentura Expres, Praha 1969, 2x sešit, 80 + 53 s., obálka zašlá, při okrajích zašpiněná, hřbety natržené, zažloutlé listy, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Kája Saudek

    (1935-2015)

    Jaroslav Foglar: Jeskyně Saturn

    No.: 1217

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 14:01

    sešit, původní komiks Káji Saudka podle scénáře Jaroslava Foglara, předmluva P. Nosek, ob. a kresby K. Saudek, vydalo nakladatelství Zlatý kůň ve spolupráci s Českou speleologickou společností, 1991, nestr. (24s.), sešit, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Bán Strahinić

    No.: 1218

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 14:02

    bibliofilie, titulní list sign. dřevoryt a 12 x sign. dřevorytů příloh F. Duša , cyklus třinácti dřevorytů F. Duši k srbské lidové písni přel. O.F. Babler, vytiskl na ručním lisu a vydal Jar. Picka, Praha 1941, volné listy v deskách, 31 x 22 cm, ex. 46/105, nestr. (23 s. + 13 příloh), hřbet obálky p…

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Marie Vindišová

    Gérard de Nerval: Chiméry

    No.: 1219

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 14:03

    bibliofilie, ilustrace M. Vindišová, tiskl Jaroslav Picka, Praha 1954, nestr., brož, obálka lehce zašpiněná v horní části lehce poškozená, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Otakar Březina

    (1868-1929)

    Z dopisů Otokara Březiny Anně Pammrové

    No.: 1220

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 14:04

    Bibliofilie, usp., doslovem a pozn. opatřil Ant. Veselý, vyd. Družstvo moravského kola spisovatelů, Brno, 1931, ex. 160/250, upr. K. Dyrynk, obs. faksimilem reprod. dopisy, brož, výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Paul Claudel

    (1968-1955)

    Patero velikých ód provázených processionálem na pozdrav novému věku

    No.: 1221

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 14:05

    Bibliofilie, přel. B. Reynek, vyd. Družstvo přátel studia, Praha, 1920, tisk Kryl a Scotti, Nový Jičín, brož, 167s., uvolněné archy, lehce potrhané okraje obálky , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • André Suarés

    (1868-1948)

    Napoleon

    No.: 1222

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 14:06

    Bibliofilie, přel. J. Zaorálek, vyd. L. Bradáč, Praha, 1921, Bibelot IV., tisk Kryl a Scotti, Nový Jičín, pův. celokožená vazba, nestr., velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • André Suarés

    (1868-1948)

    Láska a příroda

    No.: 1223

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 14:07

    Bibliofilie, přel. J. Krecar, vyd. L. Bradáč, Praha, 1921, Bibelto II., tisk Kryl a Scotti, Nový Jičín, pův. celokožená vazba, nestr., desky na hřbetu natržené a lehce odřené , Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.