• Jaroslav Šulc

    Ex Libris Fr. Rejl

    No.: 238793

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 16:04

    litografie, 1976, 9 x 6 cm, sign. PD Šulc Jar, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Šindler

    (1922)

    Máchovský motiv

    No.: 238794

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 16:05

    2x litografie, 1978, 9,5 x 8,1 cm, sign. DU JŠindler 78, č. 32/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Profil 58, TT club, the association Kl…

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    Odpočívající básník

    No.: 238795

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 16:06

    linoryt, 20 x 14 cm, sign. PD AMoravec, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Associa…

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Rastislav Michal

    Dívčí akt

    No.: 238796

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 16:07

    dřevoryt, 11 x 7,5 cm, sign. PD Rastislav Michal, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Rastislav Michal

    Dívka a noční krajina

    No.: 238797

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 16:08

    dřevoryt, 5 x 4 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Popravčí vrch

    No.: 238798

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 16:09

    litografie, 6 x 10 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Z. Balas and V. Silovsky

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Dívka a popravený

    No.: 238799

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 16:10

    suchá jehla, 12 x 8,5 cm, sign. PD J. Lukavský, č. 36/70, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Z. Balas and V. Silovsky

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Pavel František Malý

    (1882-1957)

    Poutník na loďce

    No.: 238800

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 16:11

    suchá jehla, 7,3 x 6,2 cm, sign. PD P. Malý, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Pavel František Malý

    (1882-1957)

    KHM

    No.: 238801

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 16:12

    suchá jehla, 1936, 7 x 7 cm, monogr. LD v desce F.P.M, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Pavel František Malý

    (1882-1957)

    Básník a hrdlička

    No.: 238802

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 16:13

    suchá jehla, 12 x 8 cm, sign. PD P. Malý, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Pavel František Malý

    (1882-1957)

    Poutník v bárce

    No.: 238803

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 16:14

    suchá jehla, 10 x 8 cm, sign. PD P. Malý, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Pavel František Malý

    (1882-1957)

    Karel Hynek Mácha

    No.: 238804

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 16:15

    suchá jehla, 1936, 9,5 x 5,5 cm, monogr. LD v desce F.P.M, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Alena Laufrová

    Hlava v krajině

    No.: 238805

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 16:16

    lept, 1979, 9,5 x 7,5 cm, sign. PD Alena Laufrová, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Z. Sklenar, E. Weidlich and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Poutník před hřbitovem

    No.: 238806

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 16:17

    litografie, 7 x 7 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Graphic School in Pardubie, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of …

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Smrt a poutník

    No.: 238807

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 16:18

    dřevoryt, 6,5 x 5 cm, sign. DU JLukavský, č. 56/70, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Z. Balas and V. Silovsky

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jan Konůpek

    Do Máchovského roku 1936

    No.: 238808

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 16:19

    lept, 13 x 9 cm, sign. PD Konůpek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Oldřich Suchoradský

    (1917)

    Poutník v krajině

    No.: 238809

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 16:20

    dřevoryt, 15 x 10 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Oldřich Suchoradský

    (1917)

    Dívka a hrdlička

    No.: 238810

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 16:21

    dřevoryt, 15 x 10,5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Oldřich Suchoradský

    (1917)

    Neočekávané setkání

    No.: 238811

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 16:22

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Oldřich Suchoradský

    (1917)

    Jarmila

    No.: 238812

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 16:23

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Oldřich Suchoradský

    (1917)

    Vilém

    No.: 238813

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 16:24

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Oldřich Suchoradský

    (1917)

    Poprava

    No.: 238814

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 16:25

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Oldřich Suchoradský

    (1917)

    Sněm pod hvězdami

    No.: 238815

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 16:26

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Mikula

    (1926-2004)

    Poutník a lebka

    No.: 238816

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 16:27

    dřevoryt, 1943, 12 x 10 cm, sign. vzadu Mikula Jiří 43, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Otakar Mařík

    (1915)

    KHM máj

    No.: 238817

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 16:28

    dřevoryt, 8 x 5 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Otakar Mařík

    (1915)

    No.: 238818

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 16:29

    dřevoryt, 11 x 5,5 cm, sign. PD Mařík, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • František Patočka

    (1909-1996)

    Vězeň na Bezdězu

    No.: 238819

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 16:30

    tuš, běloba, papír, 21 x 16 cm, sign. LD Franta Patočka, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • František Patočka

    (1909-1996)

    Básník s holubicí

    No.: 238820

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 16:31

    tuš, běloba, papír, 22,5 x 16 cm, sign. PD Franta Patočka, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Máchův kraj

    No.: 238821

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 16:32

    dřevoryt, 9 x 7 cm, sign. DU Rolčík, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The School of Arts in Zlin, the disciple of prof. J. Bauch and A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Zdenek Seydl

    (1916-1978)

    Umřelé hvězdy svit

    No.: 238822

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 16:33

    serigrafie, 13,5 x 10 cm, sign. LU Seydl, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Konupek and F. Kysela

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID2**6 History of bids