• Václav Souček

    (1887-1941)

    Pohled na sv. Mikuláše

    No.: 242488

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 13. 02. 2020 15:17

    lept, 27,2 x 19 cm, sign. PD Souček, rám, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Pohled na Pražský hrad

    No.: 242489

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 13. 02. 2020 15:18

    lept, 27 x 19 cm, sign. PD Souček, rám, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Majer

    (1926-1984)

    Pohled na Pražský hrad

    No.: 242490

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 13. 02. 2020 15:19

    lept, 27 x 19 cm, monogr. PD JM, rám, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • František Kaván

    (1866-1941)

    Chalupa v zimě

    No.: 241109

    Auction price: 20.000 CZK (800 €)

    Planned termination: 17. 02. 2020 15:00

    olej, lepenka, 19 x 27 cm, sign. LD Kaván, rám, disciple of Prof. J. Mařák at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 20.000 CZK (800 €)

  • Lev Šimák

    (1896-1989)

    V noci svatojánské

    No.: 241110

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    Planned termination: 17. 02. 2020 15:01

    olej, plátno, 1965, 45 x 33 cm, sign. LD Lev 65, rám, na zadní straně štítek s popisem, konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Pirner, J. Obrovsky, A. Brohmse and F. Thiele at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umeleck…

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

  • Lev Šimák

    (1896-1989)

    No.: 241111

    Auction price: 12.000 CZK (480 €)

    Planned termination: 17. 02. 2020 15:02

    olej, lepenka, 1966, 34 x 24 cm, sign. PD Lev 66, rám, the disciple of prof. M. Pirner, J. Obrovsky, A. Brohmse and F. Thiele at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, vicepresident and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 12.000 CZK (480 €)

  • Jaroslav Horejc

    (1886-1983)

    No.: 241112

    Auction price: 9.800 CZK (392 €)

    Planned termination: 17. 02. 2020 15:03

    patinovaná sádra, v. 26 cm, značeno Horejc, the disciple of prof. Sucharda, Novak and Drahonovsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, The Union of the Czechoslovak Dilo

    Current price: 9.800 CZK (392 €)

  • Jaroslav Horejc

    (1886-1983)

    Vítěz

    No.: 241113

    Auction price: 19.000 CZK (760 €)

    Planned termination: 17. 02. 2020 15:04

    patinovaný bronz, mramorový podstavec s dobovým štítkem, 1928, 41 x 18 x 13 cm, značeno DU HOREJC, výška sochy s podstavcem 52,8 cm, na přední straně podstavce kovový štítek: Důstojníci 2. pěší brigády panu div. gen. A. Škvárovi jako důkaz oddanosti 21. II. 1928, Provenance: Antiquarian Dlážděná, th…

    Current price: 19.000 CZK (760 €)

  • Václav Kůrka

    Chalupa v Jizerských horách

    No.: 241114

    Auction price: 6.000 CZK (240 €)

    Planned termination: 17. 02. 2020 15:05

    olej, karton, 36 x 55 cm, sign. PD Kůrka V., rám, na zadní straně štítek s popisem a razítkem ČFVU, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 6.000 CZK (240 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    No.: 241115

    Planned termination: 17. 02. 2020 15:06

    tempera, papír, 2006, 59 x 42 cm, sign. PD Načeradský 2006, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

  • Rosemary Bird

    Obřad země

    No.: 241116

    Auction price: 11.000 CZK (440 €)

    Planned termination: 17. 02. 2020 15:07

    Current price: 11.000 CZK (440 €)

  • František Hudeček

    (1909-1990)

    Hlava muže

    No.: 241117

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 17. 02. 2020 15:08

    tuš, papír, 1947, 16 x 10 cm, sign. PD Hudeček 47, rám, v Galerii Moderna v roce 2014, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Umelecka beseda, Skupina 42, member of The Hollar Association of Czech Graphi…

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • František Hudeček

    (1909-1990)

    Hlava ženy

    No.: 241118

    Planned termination: 17. 02. 2020 15:09

    tuš, papír, 1945, 19 x 14,5 cm, monogr. LD FH 25.I. 45, rám, v Galerii Moderna v roce 2014, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Umelecka beseda, Skupina 42, member of The Hollar Association of Czech G…

  • Václav Boštík

    (1913-2005)

    Množina

    No.: 241119

    Auction price: 8.000 CZK (320 €)

    Planned termination: 17. 02. 2020 15:10

    kombinovaná technika, papír, 1995, 9 x 14 cm, rám, the disciple of W. Nowak, member of The Umelecka beseda, later UB 12

    Current price: 8.000 CZK (320 €)

  • Milan Laluha

    (1930-2013)

    No.: 241120

    Auction price: 18.000 CZK (720 €)

    Planned termination: 17. 02. 2020 15:11

    tužka, papír, 41,5 x 29,3 cm, sign. DU MLaluha, při okrajích lehce zvlněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 18.000 CZK (720 €)

  • Roland Topor

    (1938-1997)

    Debata

    No.: 241121

    Planned termination: 17. 02. 2020 15:12

    tuš, akvarel, koláž, papír, 28, 5 x 42 cm, rám

  • Vilém Plocek

    (1905-2001)

    Přívoz u řeky

    No.: 241122

    Auction price: 10.000 CZK (400 €)

    Planned termination: 17. 02. 2020 15:13

    tempera, papír, 1990, 28 x 40 cm, sign. PD Vilém Plocek 1990, rám, the private disciple of prof. J. Benda and F. Tichy, member of Purkyne, The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 10.000 CZK (400 €)

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Z cyklu z mikrosvěta

    No.: 241123

    Auction price: 8.500 CZK (340 €)

    Planned termination: 17. 02. 2020 15:14

    akvarel, tuš, papír, 1979, 43,5 x 32 cm, sign. PD Zívr 1979, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of Skupina 42

    Current price: 8.500 CZK (340 €)

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Z cyklu z mikrosvěta

    No.: 241124

    Planned termination: 17. 02. 2020 15:15

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Z cyklu z mikrosvěta

    No.: 241125

    Planned termination: 17. 02. 2020 15:16

  • Ladislav Zívr

    (1909-1980)

    Z cyklu z mikrosvěta

    No.: 241126

    Planned termination: 17. 02. 2020 15:17

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Pád burzy

    No.: 241127

    Planned termination: 17. 02. 2020 15:18

    akryl, plátno, 2018, 40 x 40 cm, sign. PD GRIMMICH 18, the disciple of M. Rittstein at The Academy of Fine Arts in Prague

  • František Hubatka

    Chlapec s hlavou na stranu

    No.: 241128

    Auction price: 9.600 CZK (384 €)

    Planned termination: 17. 02. 2020 15:19

    olej, plátno, 85 x 90 cm, sign. PD Hubatka

    Current price: 9.600 CZK (384 €)

  • Jan Chaloupek

    Babí léto

    No.: 241129

    Auction price: 9.000 CZK (360 €)

    Planned termination: 17. 02. 2020 15:20

    akryl, plátno, 2019, 40 x 50 cm

    Current price: 9.000 CZK (360 €)

  • Martin Šárovec

    Portrét dívky

    No.: 241130

    Auction price: 4.500 CZK (180 €)

    Planned termination: 17. 02. 2020 15:21

    olej, sololit, 2008, 45 x 30 cm, sign. vzadu Šárovec 08, rám, studied Alternative and Marionette Theatre at The Theatre Faculty of the Academy of Performing Arts in Prague, the disciple of P. Nesleha, B. Jirku and S. Divis at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 4.500 CZK (180 €)

  • Jan Chlup

    (1985)

    Žlutý expres

    No.: 241131

    Auction price: 7.500 CZK (300 €)

    Planned termination: 17. 02. 2020 15:22

    olej, plátno, 2007, 60 x 100 cm, sign. PD Jan Chlup 07

    Current price: 7.500 CZK (300 €)

  • Tamara Šipicki

    (1995)

    Z cyklu Vegetace

    No.: 241132

    Planned termination: 17. 02. 2020 15:23

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Odpoledne na Olšanech

    No.: 241133

    Planned termination: 17. 02. 2020 15:24

  • následovník Geoge Fullera

    (1822-1884)

    A steamboat race on a Mississippi River

    No.: 241134

    Auction price: 14.000 CZK (560 €)

    Planned termination: 17. 02. 2020 15:25

    kolorovaná litografie, 1859, 44,8 x 65 cm, LD monogr. 1859, rám, restaurováno,

    Current price: 14.000 CZK (560 €)

  • Bohumil Jaroněk

    (1866-1933)

    Beskydy

    No.: 241135

    Planned termination: 17. 02. 2020 15:26

    barevný dřevoryt, 43,5 x 60 cm, rám, na rámu drobná poškození,