• Rosemary Bird

    Obřad země

    Položka č.: 241116

    Vyvolávací cena: 8.800 CZK (326 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:36

    Aktuální cena: 8.800 CZK (326 €)

  • Jiří Mocek

    Na útěku

    Položka č.: 246089

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (223 €)

    olej na plátně, 2015, 27 x 25 cm, vzadu

    Aktuální cena: 6.000 CZK (223 €)

  • Středoevropský malíř 2. poloviny 17. století

    Portrét muže držícího tabatěrku

    Položka č.: 241159

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:37

    olej, plátno, 79 x 63,5 cm, rám, silně poškozená malba, mírně pokozený rám, Antikvariát Dlážděná

  • David Pešat

    Slepice

    Položka č.: 246090

    Vyvolávací cena: 49.000 CZK (1.815 €)

    olej na plátně, 2015, 150 x 130 cm, vzadu

    Aktuální cena: 49.000 CZK (1.815 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Hlava černocha

    Položka č.: 241213

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:38

    litografie, 1936, 23,5 x 16,5 cm, značeno na kameni PD Tichý 86, papírová pasparta, při okraji mírně zašpiněno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

  • Klára Sedlo

    Marshmallow na zdi V.

    Položka č.: 246091

    olej na plátně, 30 x 30 cm, PD

  • Jiří Ptáček

    Břeh

    Položka č.: 241223

    Vyvolávací cena: 6.400 CZK (238 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:39

    olej, sololit, 69 x 58 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.400 CZK (238 €)

  • Pavel Šmíd

    Květ

    Položka č.: 246092

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (334 €)

    olej na plátně, 2016, 90 x 70 cm, vzadu

    Aktuální cena: 9.000 CZK (334 €)

  • Gustav Bauer

    (1874-1933)

    Roubenka u rybníčka

    Položka č.: 241309

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (556 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:40

    Aktuální cena: 15.000 CZK (556 €)

  • Bedřiška Uždilová

    Na sadě

    Položka č.: 246093

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (130 €)

    olej na plátně, 2018, 40 x 50 cm, vzadu, v rámu

    Aktuální cena: 3.500 CZK (130 €)

  • Franz Obermüller

    (1869-1917)

    Mnich

    Položka č.: 241328

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (445 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:41

    olej, plátno, 54,5 x 66,5 cm, sign. PN F. Obermüller, rám, malba zkrakelována, rám poškozen. Autor byl známý rakouský portrétista přelomu 19 a 20 století. Působil v jižním Tyrolsku a poté ve Vídni. Mezi soudobými sběrateli byly velmi populární jeho portréty Židů a rabínů. , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 12.000 CZK (445 €)

  • Izabela Wallo

    Afrika

    Položka č.: 246094

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (182 €)

    olej na plátně, 2019, 120 x 160 cm, PD

    Aktuální cena: 4.900 CZK (182 €)

  • Oldřich Tlustoš

    Černý kůň

    Položka č.: 246095

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:42

    olej na plátně , 1989, 55 x 55 cm, PD

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

  • Ladislav Klusáček

    Jazzboat

    Položka č.: 241370

    kombinovaná technika, karton, 1986, 52 x 33,4 cm, sign. LH Klusáček 86, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze

  • Jan Dvořák

    Kytička ve váze

    Položka č.: 246096

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:43

    olej na překližce, 2016, 37 x 39 cm, PD

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

  • Ivan Ouhel

    Čtyři měňavky

    Položka č.: 241478

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (667 €)

    olej, plátno, 2012, 50 x 25 cm, sign. DU I. Ouhel 12, rám, pozitivně laděná práce významného představitele moderní české krajinomalby, který osobitě rozvíjí odkazy malířského díla Josefa Šímy, Jiřího Johna a Karla Valtra. Ouhel dvakrát reprezentoval české umění na Benátském bienále a proslavil se pů…

    Aktuální cena: 18.000 CZK (667 €)

  • Bohumil Lhota

    Zima

    Položka č.: 246097

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:44

    olej na sololitu, 2012, 90 x 125 cm, PD, v rámu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Miloslav Pečinka

    (1924)

    Reminiscence (Břehy - Malířská scenerie)

    Položka č.: 241497

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (256 €)

    tempera, dřevo, 2001-3, 77 x 83 cm, sign. LD M. Pečinka, rám, vzadu nalepen štítek ČSVU Unie s popisem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.900 CZK (256 €)

  • Radka Kuželová

    Jin & Jang

    Položka č.: 246098

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:45

    2 obrazy, olej na plátně, 2016, 50 x 70 cm, PD

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • František Hodonský

    Slovenská krajina

    Položka č.: 241551

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (371 €)

    barevný dřevořez, 2003, 62 x 91,5 cm, sign. PD Hodonský 2003, 3/3, při okraji natržený papír, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10.000 CZK (371 €)

  • Jana Brabincová

    23 Zunge/němčina; 18 gjuhë/albánština – ze série Jazyk

    Položka č.: 246099

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:46

    2 obrazy akryl na plátně; ze série Jazyk, 2019, 20 x 20 cm, vzadu

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Victor Vasarely

    (1906-1997)

    Geometrická kompozice

    Položka č.: 241572

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (482 €)

    serigrafie, 1984, 51,5 x 44 cm, sign. PD Vasarely 1984, rám

    Aktuální cena: 13.000 CZK (482 €)

  • Michael Aspinall Murka

    Suché slané jezero

    Položka č.: 241959

    Vyvolávací cena: 36.000 CZK (1.334 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:47

    písek, akryl, plátno, 1999, 102 x 75 cm, přiložen certifikát potvrzující, že dílo je originálem aboriginského umělce: vydal TOAAC Sàrl - Australian Dream Space, 2002. Michael Aspinall pochází z jižní Austrálie z Yalata, je členem knene Pitjantjatjare. Používá kombinaci moderních a tradičních materiá…

    Aktuální cena: 36.000 CZK (1.334 €)

  • Pavlína Kvita

    Post Landscape 2

    Položka č.: 246100

    dřevo, papír, 2016, 41 x 41 x 11 cm, v rámu

  • akad. mal. Teodor Buzu

    Položka č.: 246101

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:48

    malba na hedvábí, 2013, 76 x 90 cm, PD, v rámu

  • Jaro Procházka

    (1872-1958)

    Kampa

    Položka č.: 241999

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (519 €)

    olej, karton, 49 x 56 cm, sign. PD Jaro Procházka, rám , konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, na několika místech při okraji drobné dírky po adjustaci. Jaro procházka byl žákem prof. Jakesche na UMPRUM v Praze, jednatel a výstavní komisař J.U.V., malíř městských námětů, žánrů, krajinář. …

    Aktuální cena: 14.000 CZK (519 €)

  • Monika Lainová

    V tajemné zahradě

    Položka č.: 246102

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:49

    malba na hedvábí, 2019, 103 x 103 cm, PD

  • Středoevropský malíř kolem r. 1700

    Sv. Kateřina Alexandrijská

    Položka č.: 242087

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (741 €)

    olej, plátno, 97,5 x 78 cm, rám, Kateřina Alexandrijská byla podle legendy křesťanskou mučednicí žijící kolem roku 300 a po staletí patřila mezi nejpopulárnější křesťanské světce. Patří k nejčastěji zobrazovaným světicím, v Čechách byl propagátorem a podporovatelem jejího kultu Karel IV. V nabízené …

    Aktuální cena: 20.000 CZK (741 €)

  • Martin Matoušek

    ze série Bez limitu

    Položka č.: 246103

    Plánované ukončení: 03. 09. 2020 18:50

    syntetika na mahagonové desce, 2017, 216 x 156 cm, vzadu

  • František Drtikol

    (1883-1961)

    Dáma a pierot

    Položka č.: 242225

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.112 €)

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.112 €)