Jana Míčková
(1940-2020)
Lípa
No.: 278926Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:11
pastel, velur, 1981, 32 x 30 cm, sign. PD Jana 81, rám, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Rastislav Mikloško
(1984)
Dvě tváře
No.: 226689Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:12
akvarel, tuš, papír, 2013, 29,5 x 21 cm, sign. PD Mikloško 13, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Rastislav Mikloško
(1984)
Vlčí máky
No.: 226688Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:13
akvarel, pastel, tuš, papír, 2013, 29,5 x 21 cm, sign. PD Mikloško 13, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Otakar Mrkvička
(1898-1957)
Rozhlásek
No.: 274118Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:14
tuš, běloba, papír, 25 x 16,5 cm, sign. DU O. Mrkvička, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Loukota, E. Dite and V. H. Brunner, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Leoš Nebor
(1930-1992)
Highway
No.: 221689Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:15
fotografie, 38,8 x 25,2 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Leoš Nebor
(1930-1992)
Opička
No.: 221688Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:16
fotografie, 39 x 28,4 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Stanislav Nedorost
(1945-2007)
Šašek a královna
No.: 281789Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:17
Current price: 1.200 CZK (50 €)
August Oskar Nestler
(1852-1932)
Kytice růží ve váze
No.: 281799Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:18
oil, cardboard, 32,5 x 24,5 cm, signed lower/right Aug. Osk. Nestler, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Souboj s drakem
No.: 276807Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:19
Current price: 300 CZK (13 €)
Matka s dítětem
No.: 277783Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:20
pastel, uhel, papír, 2017, 29 x 20 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Dáma s růžemi
No.: 281810Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:21
olej, plátno, 1898, 40,5 x 28 cm, sign. PD azbukou, rám, malba krakerovaná, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
No.: 281780Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:23
Current price: 400 CZK (17 €)
Zátiší s ovocem a džbánkem
No.: 276808Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:24
Current price: 300 CZK (13 €)
Karel Oberthor
No.: 269125Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:27
oil, canvas, 1953, 34 x 42,5 cm, sign. LN K. Oberthor 30. 4. 53, klínový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic…
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Estimate: 12 000 - 15 000 Kč CZK
Karel Oberthor
Pranostika - duben
No.: 273722Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:28
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
Zuzana Oberthorová - Popelková
Motýl
No.: 277814Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:29
akvarel, tuš, papír, 1975, 16 x 21 cm, sign. DU Z. Oberthorová, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague
Current price: 800 CZK (34 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Kavkaz I.
No.: 281781Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:30
olej, malířská lepenka, 1971, 37 x 110 cm, sign. LD Pitrmann 71, rám, na zadní strně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles Univ…
Jan Rýz
(1946-2016)
Oči
No.: 257676Auction price: 22.000 CZK (917 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:31
oil, hardboard, 110 x 107 cm, signed , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 22.000 CZK (917 €)
Estimate: 30 000 - 40 000 Kč CZK
Snížek
Zámek
No.: 250510Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:33
Current price: 600 CZK (25 €)
Eva Šimšíková
Tři muži v kloboukách
No.: 268906Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:34
Current price: 400 CZK (17 €)
Vladimír Šolta
(1924-1977)
Zátoka Ha Long (Z osmého divu světa)
No.: 277910Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:35
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids
Otakar Štembera
(1914-1999)
Lesní divadlo
No.: 262011Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:36
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
Jan Tichý
Cesta III.
No.: 244844Auction price: 3.200 CZK (134 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:37
tužka, papír, 2004, 80 x 57 cm, sign. PD J. Tichý 2004, the disciple of Prof. F. Jiroudek and J. Karmazín at Academy of Fine Arts in Prague, later studied at The Royal Academy of Fine Arts in Antwerp, member of the Association "Microworlds"
Current price: 3.200 CZK (134 €)
Jan Tichý
Vzpomínka
No.: 162824Auction price: 3.400 CZK (142 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:38
pencil, paper, 1997, 86,5 x 62,5 cm, sign. RD J. Tichý 97, the disciple of Prof. F. Jiroudek and J. Karmazín at Academy of Fine Arts in Prague, later studied at The Royal Academy of Fine Arts in Antwerp, member of the Association "Microworlds"
Current price: 3.400 CZK (142 €)
Mirka Věrčáková
Kamarádi, nic vepřového nám není cizí
No.: 257156Auction price: 950 CZK (40 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:39
tempera, pastel, papír, 2012, 29,7 x 21 cm, sign. PD Mirka 2012, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 950 CZK (40 €)
Mirka Věrčáková
Vót těchníka!
No.: 257149Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:40
tužka, pastel, tempera, kvaš, papír, 2009, 20,9 x 14,9 cm, sign. DU Mirka 2009, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Mirka Věrčáková
Zdravý rozum
No.: 221128Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:41
Current price: 500 CZK (21 €)
Mirka Věrčáková
Mladočechové
No.: 221127Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:42
koláž, akvarel, tempera, papír, 2010, 34,2 x 24,5 cm, sign. DU Mirka 2010, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Mirka Věrčáková
Poznej sebe sama
No.: 217747Auction price: 550 CZK (23 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:43
Current price: 550 CZK (23 €)
Mirka Věrčáková
Život škodí zdraví
No.: 217746Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:44
Current price: 400 CZK (17 €)