• Jan Hejda

    (1927)

    Objekty

    No.: 367

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 16:06

    tisk, 1976, 44,2 x 32,5 cm, sign. PD Jan Hejda 76, 20/55, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Petr Helbich

    Sluštice

    No.: 368

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 16:07

    bromostříbrná fotografie, 1996, 17,2 x 12,2 cm, sign. PD Petr Helbich, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Petr Helbich

    Výmola

    No.: 369

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 16:08

    bromostříbrná fotografie, 1995, 12,2 x 17,2 cm, sign. PD Petr Helbich, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Petr Helbich

    Kapradí

    No.: 370

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 16:09

    bromostříbrná fotografie, 12,2 x 17,2 cm, sign. PD Petr Helbich, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Xénia Hoffmeisterová

    Děvče s kapesníčkem

    No.: 371

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 16:10

    litografie, 60 x 46 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, pasparta, 22251, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Miroslav Holas

    (1938-1993)

    V přístavu

    No.: 372

    Auction price: 2.900 CZK (116 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 16:11

    olej, malířská lepenka, 50 x 70 cm, sign. LD M. Holas, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied fine arts at Palacký University Olomouc

    Current price: 2.900 CZK (116 €)

  • Pavel Horák

    Mnichov - Jaro v anglické zahradě

    No.: 373

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 16:12

    serigrafie, 1981, 27,1 x 34,9 cm, sign. PD Pavel Horák, 64/333, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Houska

    (1985)

    Listy

    No.: 374

    Auction price: 6.000 CZK (240 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 16:13

    olej, plátno, 2008, 45 x 35 cm, sign. Jiří Houska

    Current price: 6.000 CZK (240 €)

  • Břetislav Charwot

    No.: 375

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 16:14

    olej, plátno, 1994, 50 x 40,5 cm, monogr. LD CHB 94, rám, rám v dolní části mírně poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Blaha at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Rudolf Janda

    (1907-2000)

    Beskydy

    No.: 376

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 16:15

    bromostříbrná fotografie, 17,3 x 23,6 cm, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Píseň lásky

    No.: 377

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 16:16

    litografie, 2002, 32 x 27 cm, sign. PD Jelen 2002, rám, č. 58/83, the disciple of prof. B. Dlouhy, J. Svobodova and A. Vesely, constituent member of the group BRANA

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Miloš Jerie

    (1933)

    No.: 378

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 16:17

    olej, karton, 60 x 76 cm, sign. PD Jerie, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Vladimír Jiránek

    (1938-2012)

    Nesnáším mladý lidi, dovedou se bavit jenom o pohlavních nemocech

    No.: 379

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 16:18

    tuš, papír, 19,5 x 28,5 cm, pasparta, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Jiránek

    (1938-2012)

    Pejskař

    No.: 380

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 16:19

    tuš, papír, 20,4 x 29,2 cm, pasparta, text: To mě nezajímá, kterej z vás dvou to byl., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Jiránek

    (1938-2012)

    Setkání

    No.: 381

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 16:20

    tuš, papír, 21 x 29,7 cm, pasparta, sign. PD Jiránek, text: Jéje, pane Mózr! Musím vám podat nohu. Ruce mám vod hoven!, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Jiránek

    (1938-2012)

    Králík a policajt

    No.: 382

    Planned termination: 14. 04. 2020 16:21

    tuš, papír, 21 x 28 cm, pasparta, text: Ne, pane. To není můj automobil. Můj je ten votlučenej poršák vedle., Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Boris Jirků

    K Šalamounově písni písní

    No.: 383

    Planned termination: 14. 04. 2020 16:22

    lept, pastel, 2007, 11,5 x 16,8 cm, sign. DU Boris Jirků, rám, nově adjustováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. Paderlik at the Academy of Fine Arts in Prague, member of SVU Mánes

  • Lucie Jiříčková Crocro

    (1970)

    Ilustrace k básni Bennyho Andersena Sni

    No.: 384

    Planned termination: 14. 04. 2020 16:23

    litografie, 1988, 35 x 47,5 / 41 x 27,5 cm, sign. PD Lucie 88, pasparta, součástí položky je samostatně rámovaný text básně dánského básníka Bennyho Andersena Sni, který byl autorce díla inspiračním zdrojem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Marička Klimovičová

    (1927-1993)

    Pražský hrad

    No.: 385

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 16:24

    suchá jehla, 32,5 x 24,5 cm, sign. PD M. Klimovičová, 18354, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. V. G. Staikov at the National Academy of Arts in Sofia and Prof. V. Silovsky at the Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Ivan Komárek

    Plešoun

    No.: 386

    Planned termination: 14. 04. 2020 16:25

    litografie, 1993, 42 x 59,5 cm, sign. PD Komárek, rám, 18/80, nově adjustováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Smetana

  • Tommi Košalko

    Shinkansen in London

    No.: 387

    Planned termination: 14. 04. 2020 16:26

    kombinovaná technika, karton, 29 x 44,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, rám, v dolní části oprýskaná malba cca 0,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • František Králík

    Dáma v Černém - modrá krajina

    No.: 388

    Auction price: 12.000 CZK (480 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 16:27

    olej, plátno, 2003, 75 x 90 cm, sign. na zadní straně Králík, rám, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 12.000 CZK (480 €)

  • František Králík

    UFO

    No.: 389

    Auction price: 15.000 CZK (600 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 16:28

    olej, plátno, 1991, 90,5 x 120,5 cm, sign. na zadní straně Králík, rám, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 15.000 CZK (600 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Žena s hrozny ve vlasech (PF 2006)

    No.: 390

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 16:29

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Michal Lauda

    Rozpínavé město

    No.: 391

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 16:30

    kombinovaná technika, sololit, 1994, 49 x 59 cm, sign. PD M. Lauda 1994, mírně poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Alena Laufrová

    Sv. Mikuláš

    No.: 392

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 16:31

    lept, suchá jehla, 29,6 x 19,8 cm, sign. PD Alena Laufrová, 79/80, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Z. Sklenar, E. Weidlich and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Alena Laufrová

    Maska

    No.: 393

    Planned termination: 14. 04. 2020 16:32

    lept, kombinovaná technika, 60 x 39,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, 18568, při okrajích mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Z. Sklenar, E. Weidlich and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

  • Alena Laufrová

    Večerní stromy

    No.: 394

    Planned termination: 14. 04. 2020 16:33

    lept, 59 x 39,5 cm, sign. PD Alena Laufrová, 12/80, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Z. Sklenar, E. Weidlich and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

  • Alena Laufrová

    Imaginární portrét Karla Hynka Máchy

    No.: 395

    Planned termination: 14. 04. 2020 16:34

    lept, suchá jehla, 1979, 20,5 x 14,5 cm, sign. PD Alena Laufrová 79, 33/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Z. Sklenar, E. Weidlich and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

  • Alena Laufrová

    Předjaří III.

    No.: 396

    Auction price: 1.700 CZK (68 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 16:35

    lept, suchá jehla, 1984, 39,5 x 29,8 cm, sign. PD Alena Laufrová 1984, 24/80, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Z. Sklenar, E. Weidlich and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 1.700 CZK (68 €)