• Karel Oberthor

    Na pastvě

    Položka č.: 257060

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 18:36

    litografie, 1976, 10,9 x 7,9 cm, sign. DU K. Oberthor, 42/28, Exlibris Guus Willemsen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Oberthor

    Milenci na loďce

    Položka č.: 179393

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 18:37

    litografie, 1974, 12,4 x 8,7 cm, sign. DU K. Oberthor 74, Ex libris J. Fortuyn DroogLeever, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Zuzana Oberthorová - Popelková

    Žlutá růže

    Položka č.: 257047

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 18:38

    litografie, 1976, 45,3 x 20 cm, sign. DU Z. Oberthorová 76, rám, 8/100, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Červené zátiší

    Položka č.: 257046

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 18:39

    litografie, 1977, 43,3 x 37,5 cm, sign. DU Z. Oberthorová 77, rám, 75/110, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Litoměřice

    Položka č.: 210663

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 18:40

    akvarel, tuš, papír, 1982, 62,5 x 45 cm, sign. PD Pitrmann 82, LD: Litoměřice Radnice 1378/80 1537/39, 16. 3. 82, na zadní straně razítko autora, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Žatecká brána v Lounech

    Položka č.: 210662

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 18:41

    akvarel, tuš, papír, 1982, 62,5 x 45 cm, sign. LD Pitmann, LD: 2. dubna 1982 Žatecká brána, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

  • Josef Říha

    (1920)

    Obecní dům

    Položka č.: 257065

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 18:42

    litografie, 1967, 24,8 x 17,3 cm, sign. PD J. Říha 67, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha, K. Mináře, V. Sychry a J. Baucha v SVU Mánes, na AVU v Praze a na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Sešívačka a řekvičky

    Položka č.: 252183

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 18:43

    litografie, 48 x 37 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, 42/71, na zadní straně popsáno autorem a značeno autorským razítkem, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Milada Sukdoláková

    Kolotoč

    Položka č.: 137698

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 18:44

    lept, 8,5 x 12 cm, sign. PD Sukdoláková, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Šefl

    (1898-1963)

    Položka č.: 236764

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 18:45

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Kytice růží

    Položka č.: 198917

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 18:46

    akvarel, kvaš, tuš, zlato, papír, 1985, 62 x 45,5 cm, sign. PD Josef Šolc 85, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Blíženci

    Položka č.: 244849

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 18:47

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Aleša Vaic

    (1920-2010)

    Pražské Benátky

    Položka č.: 244242

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 18:48

  • G. Vašura

    Položka č.: 202033

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 18:49

    olej, karton, 27,5 x 32 cm, sign. PD G. Vašura, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Michal Vondráček

    Ponocný

    Položka č.: 237807

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 18:50

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Klaun

    Položka č.: 250622

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 18:51

    litografie, 1970, 63 x 47 cm, sign. DU K. Vysušil 70, 1. stav 2/15, mimo tisk mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj

  • Richard Wiesner

    (1900-1972)

    Dívka v červeném

    Položka č.: 244154

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 18:52

  • Jan Heřman

    Náměsíčná krajina

    Položka č.: 217896

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 18:53

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Heřman

    Milovník Květin - Portrét Marka Ebena

    Položka č.: 217895

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 18:54

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Heřman

    Pieta II.

    Položka č.: 217894

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 18:55

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Alena Laufrová

    Imaginární portrét Karla Hynka Máchy

    Položka č.: 244788

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 18:56

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Rastislav Mikloško

    (1984)

    Dvě tváře

    Položka č.: 226689

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 18:57

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Rastislav Mikloško

    (1984)

    Vlčí máky

    Položka č.: 226688

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 18:58

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Tváře

    Položka č.: 231494

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 18:59

    tuš, papír, 2018, 29,3 x 20,8 cm, sign. PD Rozehnal, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Růže I.

    Položka č.: 246190

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 19:00

    kombinovaná technika, papír, 1983, 56 x 40 cm, sign. LD Josef Šolc 10/83, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Ulcinj Jugoslávie

    Položka č.: 246195

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 25. 05. 2021 19:01

    kombinovaná technika, papír, 1978, 38,5 x 40,5 cm, sign. LD Josef Šolc 78, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Javad Alizadeh

    Lothar Matthäus

    Položka č.: 252529

    Plánované ukončení: 26. 05. 2021 18:00

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Javad Alizadeh

    Tomáš Skuhravý

    Položka č.: 252528

    Plánované ukončení: 26. 05. 2021 18:01

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Arúnas Liočas

    Váhavý střelec

    Položka č.: 252532

    Plánované ukončení: 26. 05. 2021 18:02

    tuš, papír, 19,5 x 22,3 cm, sign. PD Alio, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Mileta Miloradovič

    Evoluce

    Položka č.: 252533

    Plánované ukončení: 26. 05. 2021 18:03

    tuš, koláž, papír, 19,2 x 30 cm, monogr. PD MM, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)