Za oknem

    No.: 244536

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 18:14

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Hodiny

    No.: 244535

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 18:16

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Parníky

    No.: 244534

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 18:18

    litografie, 31,5 x 41,2 cm, sign. PD M. Holý, pasparta, č. 120/200, , the disciple of J. Preisler, V. Bukovac, J. Obrovsky and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, founder of the group Ho-Ho-Ko-Ko, member of The Umelecka beseda, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Ass…

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Rybník s kopci

    No.: 244533

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 18:20

    litografie, 33,5 x 40,5 cm, sign. PD M. Holý 43, pasparta, č. 32/300, mírně zažloutlý papír, , the disciple of J. Preisler, V. Bukovac, J. Obrovsky and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, founder of the group Ho-Ho-Ko-Ko, member of The Umelecka beseda, The Manes Association of Fine A…

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Hadomský

    (1938-2015)

    Stodoly horské samoty

    No.: 244532

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 18:22

    barevná suchá jehla, 1988, 13,5 x 24 cm, sign. PD Vlad. Hadomský 1988, rám, č. 6/20, vzadu popis, razítko schbáleno uměleckou komisí Český fond výtvarných umění (Ústí n. L.),

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Karel Dlabola

    (1902)

    Zima v Podkrkonoší

    No.: 244531

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 18:24

    litografie, 1986, 13 x 18,7 cm, sign. PD Karel Dlabola 1986, rám, č. 77/100,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Loreta

    No.: 244530

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 18:26

    lept, 14,5 x 10,5 cm, PD Josef Vaic, rám, rám drobné oděrky, , studied at the atelier of prof. Neuhaus in Amsterdam, Israels in Haag and in Paris

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Jiří Kubový

    (1950)

    Vlnovka - velbloud

    No.: 244529

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 18:28

    fix, papír, 13 x 9 cm, PD monogram J.K., rám, , the member of TT club

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1958)

    Pražský hrad od Valdštejnské zahrady (P.F.1914!)

    No.: 244528

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 18:30

    litografie, 14 x 9,5 cm, PD značeno na kameni VIKTOR STRETTI, rám,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1958)

    Pražský hrad z Jiráskova nábřeží (P.F. 1916!)

    No.: 244527

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 18:32

    litografie, 9 x 10 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1958)

    Dítě (P.F.1918!)

    No.: 244526

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 18:34

    suchá jehla, 8,5 x 10,2 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, rám drobné oděrky, LD skvrnka, zažloutlý papír,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Dítě a hračky

    No.: 244525

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 18:36

    lept, 14 x 9,5 cm, sign. PD Emilie Tomanová, rám, autorský tisk, rám drobné oděrky, , studied at the atelier of P. Dillinger and Z. Balas at The State Graphic School in Prague and the graphic atelier of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Gr…

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1958)

    Kostel sv. Salvátora

    No.: 244524

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 18:38

    litografie, 1948, 36,5 x 48,5 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1958)

    Loďaři pod Karlovým mostem

    No.: 244523

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 18:40

    litografie, 1948, 48 x 36,5 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1958)

    Pražský hrad a podhradí v zimě

    No.: 244522

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 18:42

    litografie, 1948, 49,5 x 37.5 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, rám drobné oděrky,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Dáma a kavalír

    No.: 244521

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 18:44

    malba na plátně, 16 x 11,7 cm, rám, rám oděrky,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Začátek zimy v horách

    No.: 244520

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 18:46

    olej, karton, 29,7 x 22 cm, rám, rám poškozen,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Pohled na kostel od vody

    No.: 244519

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 18:48

    olej, sololit, 2003, 34 x 24,3 cm, sign. PD KJ 2003,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Karlův most

    No.: 244518

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 18:50

    anvatinta, 9,5 x 7,5 cm, sign. PD , rám, č.21/100,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Tři Afričané na lovu

    No.: 244517

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 18:52

    tempera, papír, 20 x 29,5 cm, rám,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Komenský se loučí s vlastí

    No.: 244516

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 18:54

    kombinvaná technika karton, 17 x 24 cm, rám, malba popraskaná a místy vypadaná,

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Holandská krajina s větrným mlýnem

    No.: 244515

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 18:56

    malba na porcelánu, 14 x 14 cm, sign. LD YP, rám, kachlička vzadu MMM MOSA, MADE IN HOLLAND, rám oděrky, poškozen - vzadu uvolněný, NL malba odřená,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Zlatý pták s korunou

    No.: 244513

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 19:00

    kombinovaná technika, karton, 1992, 23,5 x 24 cm, sign. PD VOVO92, rám, rám drobné oděrky,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Kytice růží

    No.: 243710

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 19:02

    olej, plátno, 16,8 x 15,7 cm, sign. PD J. Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zátiší s melounem

    No.: 243711

    Auction price: 550 CZK (22 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 19:04

    olej, plátno, 11 x 23,8 cm, sign. LD J. Dlabal, na pravém okraji plátno otřepeno, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 550 CZK (22 €)

    Ptáček muzikant

    No.: 243712

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 19:06

    tuš, papír, 14 x 19 cm, na dvou místech přeloženo jako přání; dole vepsáno věnování: Milý Josefe k Tvému svátku přeji Tobě všechno ale všechno jen to nejlepší Jolanta 18. 3. 1982,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Kamil Lhoták

    Slunečník na pláži

    No.: 243713

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 19:08

    litografie, 1962, 9,5 x 14 cm, na pravém horním rohu papír nepatrně ohnutý, , the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

    Dobrý vitr

    No.: 243714

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 19:10

    lept, 1973, 11,8 x 8 cm, značeno v desce DuU 1973, papírová pasparta, zažloutlý papír,

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Adamír Macháček

    Práce

    No.: 243715

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 19:12

    litografie, 27,6 x 22,1 cm, značeno na kameni LD Adamír; PD Macháček, nepatrně zažloutlý papír; místy papír nepatrně pokrčen (mimo tisku),

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Adamír Macháček

    Kůň s pluhem

    No.: 243716

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 19:14

    litografie, 27,3 x 22,1 cm, značeno na kameni LD Adamír; PD Macháček, nepatrně zažloutlý papír,

    Current price: 80 CZK (4 €)