• Anthonius van Dyck

    (1599-1641)

    Gustavus Adolphus

    No.: 242941

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 23:02

    mědirytina, 12,5 x 10 cm, značno LD Van Dyck, při levém okraji zažloutlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • W. Holl

    Earl Russell

    No.: 242942

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 23:04

    mědirytina, 12,5 x 10 cm, znečeno DU Engraved by Holl from a Photograph by Mayall, papír při levém okraji zažloutlý, na papíře drobné hěndé skvrnky,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • C. E. Wagstaff

    Dryden

    No.: 242943

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 23:06

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by C. E. Wagstaff from a Picture by Hudson in the Hall of trinity College Cambrige, PŘI LEVÉM OKRAJI MIMO TISK SKVRNY OD VODY,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • E. Scriven

    Erasmus

    No.: 242944

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 23:08

    mědirytina, 12,9 x 10 cm, značeno DU Engraved by E. Scriven from the original Picture by G. Penn in her Majesty´s Collection in Windsor, zašlý papír, pravý okraj papíru lehce zašedlý a lehce pokrčen,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • J. Thompson

    Dr. Cartwright

    No.: 242945

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 23:10

    mědirytina, 12,3 x 10 cm, značeno DU Engraved by J. Thompson from a Picture in the possesion of Miss Cartwright, při horním okraji nepatrná skvrna od vody, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • W. Holl

    Lord Clyde

    No.: 242946

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 23:12

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by Holl from a Photograph by Mayall, levý okraj papíru zažloutlý,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • J. Posselwhite

    Bentham

    No.: 242947

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 23:14

    mědirytina, 13 x 10,2 cm, značeno DU Engraved by J. Posselwhite from an original Picture by J,. Watts, papír při okrajích místy mírně zašpiněn, u horního okraje skvrna od vody,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • W. Holl

    Cranmer

    No.: 242948

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 23:16

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by W. Holl from the original Picture in the Collection at Lamberth Palace, v rozích mimo tisk nepatrně zašpiněno,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • František Hanák

    Mořské pobřeží

    No.: 242949

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 23:18

    tužka, kvaš, papír, 1967, 42,7 x 61 cm, PD monogr. FH 67,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • František Hanák

    Modrá hladina

    No.: 242950

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 23:20

    tužka, kvaš, papír, 1965, 43 x 61 cm, PD monogr. FH 65,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • František Hanák

    Pobřeží

    No.: 242951

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 23:22

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dům na kopci

    No.: 242952

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 23:24

    akvarel, tuš, papír, 1942, 21 x 28,5 cm, sign. LD B. Ullrych 42, papír při okrajích mírně pomuchlán, ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Rastislav Michal

    Sedící dívčí akt

    No.: 242953

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 23:26

    tuš, papír, 20,5 x 11,2 cm, papírová pasparta, uprostřed zašpiněno, , the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    U kotle

    No.: 242954

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 23:28

    dřevoryt, novější otisk z původní matrice, 8 x 8,8 cm, , the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent member of the group Sursum and co-founder of the review Veraikon

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Pohled na Karlův most a Pražský hrad

    No.: 242955

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 23:30

    barevná akvatinta, lept, mezzotinta, 23,8 x 23 cm, sign. PD Souček, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Týnský chrám

    No.: 242956

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 05. 03. 2020 23:32

    barevná akvatinta, lept , 27,8 x 21 cm, sign. PD Souček, lehce zažloutlý papír, papír na okrajích (mimo tisk) ztmavlý,

    Current price: 400 CZK (16 €)