• Petr Helbich

    Kolín - Veltruby

    No.: 242251

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 19:57

    bromostříbrná fotografie, 12,2 x 17,2 cm, sign. PD Helbich, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Petr Helbich

    Cestou do Květnice

    No.: 242252

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 19:58

    bromostříbrná fotografie, 1996, 17,9 x 13,7 cm, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Petr Helbich

    Polom 2011

    No.: 242253

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 19:59

    bromostříbrná fotografie, 2011, 23,8 x 17,7 cm, sign. PD Petr Helbich, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Serge Jacques

    (1927)

    Na schodech

    No.: 242254

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 20:00

    bromostříbrná fotografie, 23,9 x 18 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Serge Jacques

    (1927)

    No.: 242255

    Planned termination: 20. 02. 2020 20:01

  • Serge Jacques

    (1927)

    Akt II.

    No.: 242256

    Planned termination: 20. 02. 2020 20:02

    bromostříbrná fotografie, 24,2 x 18 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Serge Jacques

    (1927)

    Akt IV.

    No.: 242257

    Planned termination: 20. 02. 2020 20:03

  • Serge Jacques

    (1927)

    Akt V.

    No.: 242258

    Planned termination: 20. 02. 2020 20:04

  • Rudolf Janda

    (1907-2000)

    Beskydský prales

    No.: 242259

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 20:05

    bromostříbrná fotografie, 17,4 x 23,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Rudolf Janda

    (1907-2000)

    Melancholie

    No.: 242260

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 20:06

    bromostříbrná fotografie, 17,7 x 23,7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • František Krasl

    (1912-1998)

    Dýmy

    No.: 242261

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 20:07

    fotografie, 29 x 38,5 cm, rám

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • František Krasl

    (1912-1989)

    Fabrika

    No.: 242262

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 20:08

    barevná fotografie, 1969, 57 x 46,7 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Aleš Kraus

    Beethoven - Utrpení a ideál

    No.: 242263

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 20:09

    fotografie, 28 x 38 cm, sign. PD Aleš Krasl, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Leoš Nebor

    (1930-1992)

    Josef Sudek

    No.: 242264

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 20:10

    bromostříbrná fotografie, 28 x 38 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Západ slunce nad rybníkem

    No.: 242265

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 20:11

    bromostříbrná fotografie, 1986, 32 x 44,5 cm, sign. PD , při dolním okraji natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

    No.: 242266

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 20:12

    bromostříbrná fotografie, 1936, 28 x 22 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jan Parkman

    Václav Havel

    No.: 242267

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 20:13

    fotografie, 16,8 x 21 cm, signatura, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Eva Pilarová

    (1939)

    Na Kampě

    No.: 242268

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 20:14

    fotografie, 25,4 x 38,1 cm, sign. na zadní straně Eva Pilarová, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    List

    No.: 242269

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 20:15

    bromostříbrná fotografie, 23,7 x 18,5 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)