• Vladimír Novák

    Postavy

    No.: 11

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 18:10

    litografie, 1989, 44,5 x 33,3 cm, sign. DU Vladimír Novák, autorský tisk, the disciple of A. Paderlik, member of Volne sdruzeni 12/15, Still even late and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Vladimír Novák

    Postava v červené ploše

    No.: 12

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 18:11

    lithography, 1989, 59,5 x 42,5 cm, signed middle/lower Vladimír Novák, artist's proof, the disciple of A. Paderlik, member of Volne sdruzeni 12/15, Still even late and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • Vladimír Novák

    Postavy v zelené ploše

    No.: 13

    Planned termination: 29. 08. 2019 18:12

    litografie, 1989, 48,7 x 38 cm, sign. DU Vladimír Novák, autorský tisk, the disciple of A. Paderlik, member of Volne sdruzeni 12/15, Still even late and The Manes Association of Fine Artists

  • Eva Natus Šalamounová

    Dámy se svícnem

    No.: 14

    Auction price: 3.900 CZK (156 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 18:13

    Current price: 3.900 CZK (156 €)

  • Eva Natus Šalamounová

    Dům v noci

    No.: 15

    Auction price: 3.700 CZK (148 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 18:14

    litografie, 1979, 43 x 32,3 cm, sign. DU Eva Natus - Šalamounová, autorský tisk

    Current price: 3.700 CZK (148 €)

  • Eva Natus Šalamounová

    Dámy se svícnem

    No.: 16

    Planned termination: 29. 08. 2019 18:15

  • Eva Natus Šalamounová

    Tři ženy

    No.: 17

    Planned termination: 29. 08. 2019 18:16

    litografie, 1980, 32 x 26,8 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamounová, autorský tisk

  • Eva Natus Šalamounová

    Manéž se lvem

    No.: 18

    Auction price: 3.800 CZK (152 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 18:17

    litografie, 1990, 55,7 x 39 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamounová, autorský tisk

    Current price: 3.800 CZK (152 €)

  • Eva Natus Šalamounová

    No.: 19

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 18:18

    litografie, 1976, 44,3 x 31,2 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamounová, autorský tisk

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

  • Eva Natus Šalamounová

    Hostina

    No.: 20

    Planned termination: 29. 08. 2019 18:19

  • Eva Natus Šalamounová

    Loutky

    No.: 21

    Planned termination: 29. 08. 2019 18:20

  • Oldřich Jelínek

    (1930-2000)

    Požehnání

    No.: 22

    Auction price: 4.500 CZK (180 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 18:21

    litografie, 47,8 x 45,5 cm, sign. DU O. Jelínek, autorský tisk, the disciple of prof. Pelc at the Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 4.500 CZK (180 €)

  • Jiří Šalamoun

    Sv. Jeroným

    No.: 23

    Planned termination: 29. 08. 2019 18:22

    litografie, 1981, 29,6 x 40,9 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 81, the disciple of prof. V. Silovsky and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. A. Kapr and G. K. Muller at The Academy of Graphics and Typographical Arts in leipzig, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Jiří Šalamoun

    No.: 24

    Planned termination: 29. 08. 2019 18:23

    chromolitografie, 1976, 59,5 x 41,5 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 76, autorský tisk, originál chromolitografie, tisk T. Svoboda, ČFVU, the disciple of prof. V. Silovsky and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. A. Kapr and G. K. Muller at The Academy of Graphics and Typographical Arts in…

  • Cyril Bouda

    Šaman

    No.: 25

    Auction price: 2.300 CZK (92 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 18:24

    litografie, 16,5 x 10,8 cm, sign. PD C Bouda, autorský tisk, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 2.300 CZK (92 €)

  • Cyril Bouda

    Dirigent s orchestrem

    No.: 26

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 18:25

    litografie, 19 x 12,5 cm, sign. PD C Bouda, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Cyril Bouda

    Čtenář nad přístavem

    No.: 27

    Planned termination: 29. 08. 2019 18:26

  • Cyril Bouda

    Muž na skále

    No.: 28

    Planned termination: 29. 08. 2019 18:27

  • Josef Liesler

    Socha na Karlově mostě

    No.: 29

    Auction price: 2.800 CZK (112 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 18:28

    litografie, 1956, 35,5 x 24,7 cm, sign. PD Liesler 1956, zažloutlý, lehce zašpiněný a při okrajích zvlněný , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the grou…

    Current price: 2.800 CZK (112 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek II (Halda II)

    No.: 30

    Planned termination: 29. 08. 2019 18:29

    litografie, 1981, 41 x 25,5 cm, sign. PD F. Gross, autorský tisk, the disciple of prof. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of Skupina 42, UB, The Hollar Association of Czech Graphic Artists and Radar

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek I (Halda I)

    No.: 31

    Planned termination: 29. 08. 2019 18:30

    lithography, 1981, 41 x 25,5 cm, signed lower/right F. Gross, artist's proof, the disciple of prof. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of Skupina 42, UB, The Hollar Association of Czech Graphic Artists and Radar

  • František Gross

    (1909-1985)

    Figura v interiéru

    No.: 32

    Planned termination: 29. 08. 2019 18:31

    litografie, 1980, 28 x 20 cm, sign. PD F. Gross, autorský tisk, the disciple of prof. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of Skupina 42, UB, The Hollar Association of Czech Graphic Artists and Radar

  • František Gross

    (1909-1985)

    Malíř

    No.: 33

    Auction price: 3.300 CZK (132 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 18:32

    Current price: 3.300 CZK (132 €)

  • Wan -Sün

    Půvabná orchidej

    No.: 52

    Planned termination: 29. 08. 2019 16:02

    tuš, barvy na papíru, 1987, 34 x 44 cm, sign. maloval Wan Sün, 2 pečetě: 1) namaloval s běžnou rutinou 2) nadepsal a namaloval Wang Sün, nápis: Půvabná orchidej, v levém spodním rohu žlutá skvrnka,

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Dvořan a gejša pod třešní (Triptych)

    No.: 7

    Auction price: 6.500 CZK (260 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 16:04

    3x japonský dřevoryt, 35 x 78,5 cm, značeno razítkem dílny, rám, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 6.500 CZK (260 €)

  • Lin Ťin-šeng

    Skupina bambusových stvolů

    No.: 45

    Auction price: 6.000 CZK (240 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 16:06

    tuš, papír, 80. léta 20. století, 94,5 x 43 cm, 5 pečetí, svitek s hedvábnou paspartou, nápis: Zelené peříčko se třepetá ve vzduchu a odletí daleko, namalovánov Pekingu, dřevo u svitku poškozeno,

    Current price: 6.000 CZK (240 €)

  • Ťien-san

    Bambusové houští - Lehký větřík vane nad řekou Siang

    No.: 50

    Planned termination: 29. 08. 2019 16:08

    tuš na papíru, nepodlepeno, znak ťia-sü: 1994, 53 x 99 cm, 2 pečeťě, papír několikrát přeložen a při okrajích pomuchlán,

  • Fang Tching

    Krabi

    No.: 48

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 16:10

    tuš, barvy na papíru, nepodlepeno, 6.8.90, 35,8 x 24,4 cm, 2 pečetě: horní - pečetní styl želví krunýře, nečitelná; dolní - pečetní styl Fang Tching, nápis: Fou-pching (žabinec?). Autor Fan Tching (20.st.) je šantungský malíř žijící v Ťi-nanu. Jeho poloha exprese tíhne více k hravosti, k hyperbolick…

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

  • Qi Baishi (Čchi Paj-š´)

    (1864-1957)

    Pták

    No.: 13

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 16:14

    barevný dřevořez, 1952, 21 x 13,5 cm, značeno razítkem dílny, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Qi Baishi (Čchi Paj-š´)

    (1864-1957)

    Ptáček

    No.: 12

    Planned termination: 29. 08. 2019 16:16

    barevný dřevořez, 1952, 17 x 15,5 cm, značeno razítkem dílny, na rámu drobné oděrky,