Vesnice u řeky

    No.: 237866

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 20:58

    tužka, akvarel, papír, 19 x 25 cm, sign. PD Lirgan, pasparta, páska na paspartě poškozená,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Vesnice

    No.: 237867

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 21:00

    olej, sololit, 28 x 38 cm, sign. PD, okraje desky odřeny,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Mince

    No.: 237869

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 21:02

    litografie, 1973, 12,3 x 11,6 cm, sign. PD, pasparta, páska na paspartě nahoře ušpiněná,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Čínská vladařka

    No.: 237871

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 21:04

    kombinovaná technika, aklo, 24 x 21,3 cm, rám,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Bohuslav Tůma

    (1909-2004)

    Pražský hrad

    No.: 237872

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 21:06

    litografie, 1986, 22 x 30,6 cm, sign. PD Bohdan Tůma 86, pasparta, při horním okraji na papíře zbytky lepenky,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Krcal

    No.: 237873

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 21:08

    litografie, 67 x 52 cm, sign. DU Jar. Krcal, rám, autorský tisk, na rámu oděrky,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Ladislav Vraný

    Cesta krajinou

    No.: 237913

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 21:10

    olej, plátno, 35 x 40 cm, sign. PD L. Vraný, rám,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Fortin

    (1923-2005)

    Zátiší s kyticí

    No.: 237914

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 21:12

    olejová tempera, karton, 50 x 34,5 cm, sign. PD Fortin, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Na Pegasu

    No.: 237918

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 21:14

    lept, 15,5 x 10,2 cm, sign. PD, zažloutlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Václav Černý

    (1872-1947)

    Koně táhnoucí sáně

    No.: 237925

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 21:16

    akvarel, papír, 19,8 x 29 cm, sign. PD Václav Černý P. , rám, rám odřen,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Pálek

    Ženské postavy

    No.: 237952

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 21:18

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Zdeněk Veselý

    (1932-2016)

    Postava v krajině

    No.: 237955

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 21:20

    lept, 8,7 x 11,2 cm, sign. PD Zdeněk Veselý, č. 46/60,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Zlatá loď; Marianská ul. 929 (domovní znamení)

    No.: 237959

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 21:22

    lept, 13,2 x 13,8 cm, , disciple of Prof. J. J. Loukota, V. Nechleba, J. Preisler and M. Švabinský at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Voves

    Létající košile

    No.: 237961

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 21:24

    lept, 1980, 20,4 x 13,3 cm, sign. PD Jiří Voves 80, č. 4/70,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Bohunka Vaageová

    Květinka před domem

    No.: 237963

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 21:26

    suchá jehla, 15 x 9,7 cm, sign. DU Bohunka Vaageorvá, papírová pasparta, č. 4/50,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Vilém Plocek

    (1905-2001)

    Na hlavě

    No.: 237967

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 21:28

    serigrafie, 8 x 5,9 cm, , the private disciple of prof. J. Benda and F. Tichy, member of Purkyne, The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Miroslava Benešová

    (1912-1993)

    Ptáček na okně

    No.: 238135

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 21:30

    litografie, 11,6 x 9 cm, sign. PD M. Benešová,

    Current price: 20 CZK (1 €)

  • Miroslava Benešová

    (1912-1993)

    Okýnko v dětském pokoji

    No.: 238136

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 21:32

    litografie, 13,5 x 7,6 cm, značeno PD M. Benešová,

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Hradčany

    No.: 238146

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 21:34

    lept, 9,5 x 6,3 cm, vytišteno na dvoulistu, zezadu nečitelný podpis, p. f. 1958, zažloutlý papír, uprostřed přeložen, u přeložení malý hnědý flíček,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Karla Ryvolová

    Dáma v klobouku

    No.: 238147

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 21:36

    litografie, 1987, 10,5 x 7,4 cm, značeno PD K. Ryvolová, , the disciple of C. Bouda, K. Lidicky

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Světla Žáková Štrupová

    (1924-1978)

    No.: 238149

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 21:38

    litografie, 4,1 x 14,5 cm, sign. PD S. Žáková-Štrupová , č. 35/50,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Světla Žáková Štrupová

    (1924-1978)

    Růže

    No.: 238150

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 21:40

    litografie, 1978, 12,5 x 8,5 cm, sign. PD S. Žáková-Štrupová , č. 32/45,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Novotná

    Dětské hřiště

    No.: 238152

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 21:42

    litografie, 1967, 18 x 18,5 cm, sign. na pasparte Novotná 1967, papírová pasparta,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Luční kvítí

    No.: 238155

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 21:44

    litografie, 1981, 31,2 x 10,5 cm, sign. zezadu, pozvánka k výstavě , papír uprostřed přeložen, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Praga Caput Regni (kovolut 9 ocelorytin)

    No.: 238157

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 21:46

    9 x ocelorytina, 9 x (17 x 8,5) cm, V původním obalu, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Marie Martinová

    (1922-1987)

    Kluk a pes

    No.: 238159

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 21:48

    dřevoryt, 41 x 12,2 cm, sign. PD M. Martinovský 74, č. 146/200, papír zrolován,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Vítání

    No.: 238162

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 21:50

    barevný dřevoryt, 19 x 29,5 cm, papír na okrajích pokrčen a místy lehce natržen (nezasahuje do grafiky),

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

    Muži a jejích koně

    No.: 238163

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 21:52

    barevný dřevoryt, 18 x 27,5 cm, papír pokrčen, místy nažloutlé skvrnky, na okrajích papír mimo grafiku lehce natržen,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Hodina písma

    No.: 238164

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 21:54

    barevný dřevoryt, 19 x 23,5 cm, papír pokrčen, místy nažloutlý, na dvou místech malinko natržen,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Vladimír Komárek

    Čepice

    No.: 238954

    Auction price: 650 CZK (26 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 21:56

    dřevoryt, 18 x 38, 5 cm, sign. DU V. Komárek, horní rohy zašpiněny od zbytků lepenky, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 650 CZK (26 €)