On-line auction

.

  • Jiří Pálek

    Ženské postavy

    No.: 237952

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 07. 01. 2020 22:32

    lept, 1991, 21,5 x 15,2 cm, sign. Du J. Pálek 91, č. 46/60, , studied at The Secondary School of Applied Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Zdeněk Veselý

    (1932-2016)

    Postava v krajině

    No.: 237955

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 07. 01. 2020 22:34

    lept, 8,7 x 11,2 cm, sign. PD Zdeněk Veselý, č. 46/60,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Věra Zahradníková

    V korunách stromů

    No.: 237958

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 07. 01. 2020 22:36

    kolorovaný lept, 14,3 x 9,2 cm, sign. PD Věra Zahradníková, č. 46/60,

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Zlatá loď; Marianská ul. 929 (domovní znamení)

    No.: 237959

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 07. 01. 2020 22:38

    lept, 13,2 x 13,8 cm, , disciple of Prof. J. J. Loukota, V. Nechleba, J. Preisler and M. Švabinský at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Voves

    Létající košile

    No.: 237961

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 07. 01. 2020 22:40

    lept, 1980, 20,4 x 13,3 cm, sign. PD Jiří Voves 80, č. 4/70,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Bohunka Vaageová

    Květinka před domem

    No.: 237963

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 07. 01. 2020 22:42

    suchá jehla, 15 x 9,7 cm, sign. DU Bohunka Vaageorvá, papírová pasparta, č. 4/50,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • J. Ernest

    Jan Amos Komenský

    No.: 237965

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 07. 01. 2020 22:44

    lept, 5,8 x 5,8 cm, sign. DU J. Ernest, č. 34/60,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Vilém Plocek

    (1905-2001)

    Na hlavě

    No.: 237967

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 07. 01. 2020 22:46

    serigrafie, 8 x 5,9 cm, , the private disciple of prof. J. Benda and F. Tichy, member of Purkyne, The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Miroslava Benešová

    (1912-1993)

    Ptáček na okně

    No.: 238135

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 07. 01. 2020 22:48

    litografie, 11,6 x 9 cm, sign. PD M. Benešová,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Miroslava Benešová

    (1912-1993)

    Okýnko v dětském pokoji

    No.: 238136

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 07. 01. 2020 22:50

    litografie, 13,5 x 7,6 cm, značeno PD M. Benešová,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Hradčany

    No.: 238146

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 07. 01. 2020 22:52

    lept, 9,5 x 6,3 cm, vytišteno na dvoulistu, zezadu nečitelný podpis, p. f. 1958, zažloutlý papír, uprostřed přeložen, u přeložení malý hnědý flíček,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Karla Ryvolová

    Dáma v klobouku

    No.: 238147

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 07. 01. 2020 22:54

    litografie, 1987, 10,5 x 7,4 cm, značeno PD K. Ryvolová, , the disciple of C. Bouda, K. Lidicky

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Světla Žáková Štrupová

    (1924-1978)

    No.: 238149

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 07. 01. 2020 22:56

    litografie, 4,1 x 14,5 cm, sign. PD S. Žáková-Štrupová , č. 35/50,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Světla Žáková Štrupová

    (1924-1978)

    Růže

    No.: 238150

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 07. 01. 2020 22:58

    litografie, 1978, 12,5 x 8,5 cm, sign. PD S. Žáková-Štrupová , č. 32/45,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Novotná

    Dětské hřiště

    No.: 238152

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 07. 01. 2020 23:00

    litografie, 1967, 18 x 18,5 cm, sign. na pasparte Novotná 1967, papírová pasparta,

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Luční kvítí

    No.: 238155

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 07. 01. 2020 23:02

    litografie, 1981, 31,2 x 10,5 cm, sign. zezadu, pozvánka k výstavě , papír uprostřed přeložen, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Praga Caput Regni (kovolut 9 ocelorytin)

    No.: 238157

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 07. 01. 2020 23:04

    9 x ocelorytina, 9 x (17 x 8,5) cm, V původním obalu, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jean Lébédeff

    (1884-1970)

    Vievx Paris

    No.: 238158

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 07. 01. 2020 23:06

    dřevoryt, 7 x 11,3 cm, sign. PD Jean Lébédeff , č. 123/500,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Marie Martinová

    (1922-1987)

    Kluk a pes

    No.: 238159

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 07. 01. 2020 23:08

    dřevoryt, 41 x 12,2 cm, sign. PD M. Martinovský 74, č. 146/200, papír zrolován,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • J Šehbal

    V přístavu

    No.: 238160

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 07. 01. 2020 23:10

    akvarel, papír, 1936, 12,5 x 19,5 cm, sign. LD J. Šehbal Dobřiš, Na památku 9. 6. 1936 J. R. Šehbal, zažloutlý papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Vítání

    No.: 238162

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 07. 01. 2020 23:12

    barevný dřevoryt, 19 x 29,5 cm, papír na okrajích pokrčen a místy lehce natržen (nezasahuje do grafiky),

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Muži a jejích koně

    No.: 238163

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 07. 01. 2020 23:14

    barevný dřevoryt, 18 x 27,5 cm, papír pokrčen, místy nažloutlé skvrnky, na okrajích papír mimo grafiku lehce natržen,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Hodina písma

    No.: 238164

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 07. 01. 2020 23:16

    barevný dřevoryt, 19 x 23,5 cm, papír pokrčen, místy nažloutlý, na dvou místech malinko natržen,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Mongolští pastevci

    No.: 238165

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 07. 01. 2020 23:18

    barevný dřevoryt, 18 x 26,3 cm, pokrčený papír, místy lehce nažloutlý, u dolního okraje papíru kousek utržen,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Komárek

    Husy

    No.: 238916

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 07. 01. 2020 23:20

    suchá jehla, 19,7 x 11,6 cm, sign. DU, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Komárek

    Police

    No.: 238918

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 07. 01. 2020 23:22

    suchá jehla, 14,5 x 11 cm, sign. DU V. Komárek, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Vladimír Komárek

    Plačící dívka

    No.: 238919

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 07. 01. 2020 23:24

    suchá jehla, 11,2 x 15,9 cm, sign. PD V. Komárek, papírová pasparta, č. 42/50, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Váza s kruhy

    No.: 238966

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 07. 01. 2020 23:26

    hlína, v. 61,5 cm,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Váza s rostliným dekorem

    No.: 238967

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 07. 01. 2020 23:28

    hlína , v. 70 cm,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Váza s čínským dekorem

    No.: 238968

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 07. 01. 2020 23:30

    porcelán, v. 15 cm,

    Current price: 300 CZK (12 €)