On-line auction

.

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Trojice

    No.: 240091

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 13. 11. 2019 21:07

    litografie, 2009, 38 x 26 cm, sign. PD J. Valečka, č. 112/120, the disciple of prof. J. Sopko and J. Hendrych at The Academy of Fine Arts in Prague, studied at Vestlandes Kunstakademi in Bergen, Staatliche Kunstakademie in Karlsruhe, The Royal Academy in Rotterdam

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Ladislav Kuklík

    Dvojice

    No.: 240093

    Auction price: 1.300 CZK (52 €)

    Planned termination: 13. 11. 2019 21:09

    kombinovaný lept, 2012, 10,5 x 7,5 cm, sign. DU L. Kuklík 2012, č. 33/80, the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

  • Ladislav Kuklík

    Jaguar

    No.: 240094

    Planned termination: 13. 11. 2019 21:10

    kombinovaný lept, 2007, 6,3 x 8 cm, sign. DU L. Kuklík 2007, č. 192/200, the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar

  • Aleš Kublák

    Poslední sbohem

    No.: 240095

    Auction price: 380 CZK (16 €)

    Planned termination: 13. 11. 2019 21:11

    olej, plátno, 2019, 50 x 45 cm, sign. LD AK19

    Current price: 480 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Aleš Kublák

    Modrý důl

    No.: 240096

    Auction price: 380 CZK (16 €)

    Planned termination: 13. 11. 2019 21:12

    olej a akryl, plátno, 2018, 48 x 40 cm, sign. PN AK18

    Current price: 380 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Aleš Kublák

    Pečeť zrodu

    No.: 240097

    Auction price: 190 CZK (8 €)

    Planned termination: 13. 11. 2019 21:13

    olej a akryl, lepenka, 2019, 30 x 21 cm, sign. PD AK19, rám

    Current price: 190 CZK (8 €)

  • Vojtěch Tittelbach?

    (1900-1971)

    Postava ženy

    No.: 237026

    Auction price: 28.000 CZK (1.120 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 18:02

    olej, karton, 37 x 27 cm, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 28.000 CZK (1.120 €)

    Modrá kompozice

    No.: 237050

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 18:04

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Abstrakce

    No.: 237053

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 18:06

    monotyp, papír, 49 x 40 cm, sign. PD Hejna, papír na horním okraji mírně ušpiněn, , the disciple of prof. O. Blazicek at The University of Architecture in Prague, studied at Ecole des Beaux Arts v Paris, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists…

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Přízrak

    No.: 237063

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 18:08

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Miloš Doubek

    Nahoře a dole

    No.: 237066

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 18:10

    monotp, kombinovaná technika, 1979, 28 x 39 cm, sign. PD , papírová pasparta,

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

  • Miroslav Štolfa

    (1930-2018)

    Stopy

    No.: 237068

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 18:12

    vypalovaný linoryt, 2000, 22,5 x 17,4 cm, sign. PD Miroslav Štolfa 2000, č. 124/200, vydáno jako PF 2001, doplněno dvojlistem s textem Ludvíka Kundery "Stopy",

    Current price: 450 CZK (18 €)

    Listy

    No.: 237069

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 18:14

    lept, 17 x 27,3 cm,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Ctirad Stehlík

    Brouk

    No.: 237100

    Auction price: 180 CZK (8 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 18:16

    litografie, 1983, 9,2 x 7 cm, sign. PD Ctirad Stehlík 83, č. 54/200,

    Current price: 180 CZK (8 €)

  • Jana Reinerová

    Abstrakce 60. léta

    No.: 237103

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 18:18

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Antonín Dvořák

    No.: 237473

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 18:20

    ocelorytina, 10,4 x 7,6 cm, sign. DU JHerčík, vydáno při příležitosti Roku české hudby a šestého Hudebního festivalu v Příbrami květen 1974, při okrajích lehce zažloutlý papír, , the disciple of V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Harmenszoon van Rijn Rembrandt (kopie)

    (1606-1669)

    Autoportrét - Rembrandt

    No.: 237474

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 18:22

    oil, canvas, začátek 20. století, 100 x 73,5 cm, rám, painting at some places damaged

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Antonín Neužil?

    Božena Němcová

    No.: 237476

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 18:24

    hlína, v. 25 cm, značeno v hlíně K, připevněno k dřevěnému podstavci, vzadu na podstavci uraženy kousky hlíny,

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Pavel Kopp

    Portrét MIroslava Horníčka

    No.: 237477

    Planned termination: 14. 11. 2019 18:26

    Josef Sudek

    No.: 237478

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 18:28

    bromostříbrná fotografie, 26,7 x 19,7 cm,

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Jan Amos Komenský

    No.: 237481

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 18:30

    ocelorytina, 1992, 16,5 x 13,3 cm, sign. PD Jherčík, autorský tisk, polámané rohy papíru, , the disciple of V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Stanislav Diviš

    Folklór

    No.: 239298

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 18:32

    serigrafie, 1999, 35 x 26,8 cm, sign. PD Diviš 99, č. 88/100, , studied Restoring subject at The Academy of Fine Arts in Prague, the member of the group Tvrdohlavi

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

  • Stanislav Diviš

    Katedrála

    No.: 239299

    Planned termination: 14. 11. 2019 18:34

    serigrafie, 1997, 42,3 x 30,2 cm, sign. PD Diviš 97, č. 77/100, , studied Restoring subject at The Academy of Fine Arts in Prague, the member of the group Tvrdohlavi

  • Michaela Lesařová-Roubičková

    Vylité myši

    No.: 239301

    Planned termination: 14. 11. 2019 18:38

    lept, 24,7 x 16 cm, sign. DU Michaela Lesařová-Roubičková, č. 60/78, , the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Ivan Ouhel

    Barevná kompozice

    No.: 239302

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 18:40

    barevný dřevoryt, 2001, 20 x 30,5 cm, sign. PD I. Ouhel 2001, č. 28/50, , the disciple of prof. Soucek, member of Volne seskupeni 12/15, Still even late, member of The Umelecka beseda

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Max Švabinský

    Babička

    No.: 239303

    Planned termination: 14. 11. 2019 18:42

    lept, 19,2 x 14 cm, papírová pasparta, značeno LD: Max Švabinský, Grossmutter, Radierung; PD Verlag der Geselschaft für Veevielfältigende Kunst, Wien,

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Kometa

    No.: 239304

    Planned termination: 14. 11. 2019 18:44

    litografie, 1993, 23,2 x 20,9 cm, sign. DU JŠerých 93, č. 117/200, , studied at the atelier of prof. V. Vorlicek and J. Kirchner at The Tertiary School of Applied Arts in Jablonec nad Nisou and The Secondary School of Fine Arts in Turnov, the disciple of prof. V. Rada at The Academy of Fine Arts in …

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Figurální kompozice

    No.: 239305

    Planned termination: 14. 11. 2019 18:46

    litografie, 1997, 29,6 x 20,2 cm, sign. DU Vladimír Suchánek, e. a. , PD Josefu Hrubému 1997!, , the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky at The Faculty of Education - Charles University in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member and chairman of The Hollar …

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    No.: 239306

    Planned termination: 14. 11. 2019 18:48

    litografie, 21,5 x 21,6 cm, sign. DU Vladimír Suchánek , č. 43/45, , the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky at The Faculty of Education - Charles University in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic…

  • Vladimír Komárek

    In Memoriam Jaroslav Šulc

    No.: 238928

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 19:02

    suchá jehla, 14,6 x 11,3 cm, sign. DU V. Komárek, papír na okrajích zažloutlý a pokrčen, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids