On-line auction

Items can be prepared for exhibition. In case of interest, please, contact the auction house employees. Antiqari Radhošťská +420 734 258 869 nebo info@antiqari.at.

  • Bohumil Ullrych

    Dívka ležící na trávě

    No.: 230787

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 19. 08. 2019 21:08

    olej, papír, 18,4 x 37,2 cm, vzadu kresba akvarelem, ,

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Labuť

    No.: 230822

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 19. 08. 2019 21:10

    lept, 1985, 14 x 20 cm, sign. DU Wielgus, č. 7/9, vzadu razítko Národní galerie v Praze,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Ptáci

    No.: 230823

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 19. 08. 2019 21:12

    lept, 1985, 18,2 x 11,8 cm, sign. DU Wielgus, č. 3/10, vzadu razítko Národní galerie v Praze,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Dva kohouti

    No.: 230824

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 19. 08. 2019 21:14

    lept, 1985, 11,5 x 18 cm, sign. DU Wielgus, č. 5/9, vzadu razítko Národní galerie v Praze,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Ruda Kubíček

    (1891-1983)

    Akt na podiu, Ex libris

    No.: 231096

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 19. 08. 2019 21:16

    litografie, 7,5 x 6 cm, monogram DU v tisku, zašedlý papír, okraje porčrné a místy natržené, , disciple of Prof. K. V. Mašek and F. Kysela at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Břetislav Jügling

    (1921-1980)

    U svíčky (Ex Libris Man. Polákových)

    No.: 231324

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 19. 08. 2019 21:18

    linoryt, 7,1 x 9,5 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Břetislav Jügling

    (1921-1980)

    S knihou (Ex Libris Man. Polákových)

    No.: 231325

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 19. 08. 2019 21:20

    linoryt, 8,6 x 7,5 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Náměstí v Uherském Hradišti

    No.: 231326

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 19. 08. 2019 21:22

    dřevoryt, 6,3 x 10,3 cm, zadní strana potištěna jako pohlednice,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    Wrangler Jeans

    No.: 231339

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 19. 08. 2019 21:24

    serigrafie, 1999, 34,8 x 24,5 cm, sign. PD Matoušek 99, č. 92/100, při horním okraji mírně zašpiněný papír, v pravém horním rohu natrženo cca 5 mm, , the disciple of J. Lindovsky and J. David at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    Petr

    No.: 231343

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 19. 08. 2019 21:26

    serigrafie, 2004, 37,5 x 52 cm, sign. PD František Matoušek 04, č. 100/100, , the disciple of J. Lindovsky and J. David at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Křeček (PF 1974)

    No.: 232620

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 19. 08. 2019 21:28

    dřevoryt, 6,2 x 7,7 cm, sign. DU (nečitelně), při okrajích poškozený papír,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Pravoslav Nesrovnal

    Rodina (PF 1982)

    No.: 232621

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 19. 08. 2019 21:30

    lept, 1981, 11,3 x 17,5 cm, , the private disciple of K. Valtr

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Myslivec (PF 1977)

    No.: 232623

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 19. 08. 2019 21:32

    litografie, 1976, 9,3 x 13,5 cm, sign. PD Karel Toman 76, č. 5/65, , the disciple of prof. V. Sychra and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Markéta Vohradská

    (1967)

    Krajina (PF 1993)

    No.: 232624

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 19. 08. 2019 21:34

    linoryt, 1992, 6,5 x 11,8 cm, sign. DU M. Vohradská 92,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • František Šára

    V krajině (PF 2008)

    No.: 232625

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 19. 08. 2019 21:36

    litografie, 2007, 8 x 12,7 cm, sign. PD Šára 07,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Saluto Buék Dr. Petrovits Laszlo

    No.: 232626

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 19. 08. 2019 21:38

    dřevoryt, 1966, 10,8 x 7,5 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Cyril Bouda

    Kamenný most (PF 1965 Jaroslav Pergl)

    No.: 232627

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 19. 08. 2019 21:40

    litografie, 10,3 x 15,8 cm, sign. PD C Bouda, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Cyril Bouda

    Ex libris C. Bouda (PF 1965 Stanislav Tvrdý)

    No.: 232628

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 19. 08. 2019 21:42

    litografie, 1920, 5,8 x 5,8 cm, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Ženy (PF 1969 PhDr. Miloslav Bělohlávek s rodinou)

    No.: 232629

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 19. 08. 2019 21:44

    dřevoryt, 1968, 10,2 x 7 cm, sign. PD Emil Kotrba 1968, , the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    V bouři (PF 1971 PhDr. Miloslav Bělohlávek s rodinou)

    No.: 232630

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 19. 08. 2019 21:46

    dřevoryt, 1970, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1970, , the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Boris Hanš

    (1912-1962)

    Koně (PF 1944)

    No.: 232648

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 19. 08. 2019 21:48

    dřevoryt, 1944, 7,8 x 10,8 cm, sign. PD BHanš 44, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Micky Mouse (PF 1935)

    No.: 232649

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 19. 08. 2019 21:50

    litografie, 1934, 10,5 x 17,2 cm, značeno FIC,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Anděl (PF 2007)

    No.: 232660

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 19. 08. 2019 21:52

    litografie, 1981, 20,5 x 9,8 cm, sign. PD,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Josef Liesler

    Žena (PF 1973 Vladimír Bujárek s rodinou)

    No.: 232664

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 19. 08. 2019 21:54

    litografie, 1972, 16,7 x 11,7 cm, sign. DU Liesler , , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Josef Liesler

    Ptáci (PF1963 Milan Friedl s rodinou)

    No.: 232665

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 19. 08. 2019 21:56

    linoryt, 1962, 15,7 x 10 cm, sign. PD Liesler 62, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID4**6 History of bids

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Motýl (PF 1959 ing. Jaromír Schmied)

    No.: 232666

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 19. 08. 2019 21:58

    litografie, 1958, 12 x 10 cm, sign. LD Mahelka, , studied at The Graphic School in Pardubie, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech …

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Věra Kaplanová - Šimonová

    (1920)

    Zátiší se sklenkou a lahví (PF 1996)

    No.: 232667

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 19. 08. 2019 22:00

    lept, 1995, 15,6 x 7,5 cm, sign. PD V. Kaplanová - Šimonová , č. 20/40,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Orlice (P.F. 1948 V.Bujárek)

    No.: 232669

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 19. 08. 2019 22:02

    ocelorytina, 1947, 4 x 6 cm, sign. PD J.A. Švengsbír 47, papír výrazně ji zašpiněný - zasahuje do tisku, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Rybář na loďce (P.F. 1960 Fillart Club)

    No.: 232670

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 19. 08. 2019 22:04

    ocelorytina, 9,5 x 14,5 cm, sign. PD Jiří Švengsbír, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Sol lucetomnibus (PF 1978)

    No.: 232671

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 19. 08. 2019 22:06

    ocelorytina, 6 x 8,2 cm, sign. DU J. Švengsbír, č. 155/200, lehce zažloutlý papír, na papíře skvrny, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 50 CZK (2 €)