On-line auction

.

  • Jiří Mrázek

    (1920-2008)

    Ačtyřka2

    No.: 239554

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:07

    akryl, plátno, 1991, 20,7 x 14 cm, sign. LD Jiří Mrázek 1991, rám,

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Jiří Mrázek

    (1920-2008)

    Barevná kompozice

    No.: 239555

    Auction price: 5.700 CZK (228 €)

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:08

    olej, sololit, 1990, 32 x 16,8 cm, sign. PD Jiří Mrázek 1990, rám,

    Current price: 5.700 CZK (228 €)

  • Jiří Mrázek

    (1920-2008)

    No.: 239556

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:09

    akryl, plátno, 1991, 14 x 13,2 cm, sign. PD Jiří Mrázek 91, rám,

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

    Surealistická tvář

    No.: 239557

    Auction price: 3.800 CZK (152 €)

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:10

    olej, plátno, 46 x 41,5 cm, sign. PD, rám, poškozená malba,

    Current price: 3.800 CZK (152 €)

  • Pierre Spiess

    Kostelík v pohraničí

    No.: 239558

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:11

    akryl, špachtlát, sololit, 1991, 29,5 x 41 cm, sign. PD P. Spiess 91, rám, na zadní straně autorský štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Jaroslav Jerry Svoboda

    Vodník - Sputnik

    No.: 239559

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:12

    kombinovaná technika, plátno, 1997, 60,5 x 35,5 cm, sign. na zadní straně Svoboda 2001, klínový rám, autor o vzniku díla: obraz Vodník-Sputnik je z cyklu holografické vize budoucnosti, a je inspirován pohádkou v TV a také vizionářským filmem Strange Days, který předběhl svou dobu a zabýval se holog…

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • Klára Trnková

    Babiččino podkroví

    No.: 239560

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:13

    akryl, lepenka, 1980, 22,5 x 16 cm, sign. PD Trnková 80, rám, vzadu nalepen štítek Dílo,

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Kamila Ženatá

    Černý a bílý kámen

    No.: 239561

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:14

    olej, kombinovaná technika, papír, 1991, 38,5 x 52,5 cm, sign. LD Kamila Ženatá 91, pasparta, , the disciple of L. Cepelak

  • Mikoláš Aleš

    (1852-1913)

    Studie dvou postav

    No.: 239562

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:15

    tužka, papír, 24 x 18 cm, rám, měřen výřez pasparty, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Mikoláš Aleš

    (1852-1913)

    V hospodě

    No.: 239563

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:16

    tuš, papír, 12 x 10,5 cm, monogr. PD A., rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Hlava ženy (Silvie II.)

    No.: 239564

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:17

    tuš, papír, 1948, 29,6 x 20,8 cm, sign. PD Andrej Bělocvětov 1948, zažloutlý, pokrčený papír, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Hlava ženy (Silvie)

    No.: 239565

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:18

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Sedící muž

    No.: 239566

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:19

    tužka, papír, 1948, 40,7 x 29,5 cm, sign. LN A. Bělocvětov 12.V. 48, lehce pokrčený papír, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

  • Zdenka Braunerová?

    (1862-1934)

    V Roztokách

    No.: 239567

    Auction price: 3.200 CZK (128 €)

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:20

    tuš, papír, 1884, 14,7 x 23 cm, monogr. PD ZB , rám, při okrajích poškozeno,

    Current price: 3.200 CZK (128 €)

  • Čapek

    Žebračka II

    No.: 239568

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:21

    linořez, 13 x 5,6 cm

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    No.: 239569

    Auction price: 5.500 CZK (220 €)

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:22

    tužka, papír, 4 x 6,3 cm, rám, na rámu drobná poškození, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU

    Current price: 5.500 CZK (220 €)

  • Jiří Hudeček

    (1909-1990)

    Horská řeka

    No.: 239571

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:24

    uhel, papír, 1954, 41 x 56 cm, sign. PD Jiří Hudeček 54, rám

  • Otto Jelen

    (1898-?)

    Dívka s vědry

    No.: 239572

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:25

    akvarel, tuš, papír, 1942, 60 x 47,5 cm, sign. PD O. Jelen 42, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaroslav Koluch

    (1894-?)

    Karpatská vesnice

    No.: 239573

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:26

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Akt muže a ženy

    No.: 239574

    Auction price: 9.000 CZK (360 €)

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:27

    tužka, pastel, papír, 1953, 30 x 21 cm, sign. LD P.Kotík 14.IX.53, rám, the disciple of prof. E. Dite, K. V. Masek and J. Schikaneder at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, The Umelecka beseda and The Social group Ho-Ho-Ko-Ko

    Current price: 9.000 CZK (360 €)

  • Jan Malý?

    Březový háj

    No.: 239575

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:28

    lavírovaná tuš, papír, 1937, 50 x 43 cm, sign. PD J. Malý 1937, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • František Mracký

    (1900-1971)

    Velká Deštná - Orlické hory

    No.: 239576

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:29

    akvarel, papír, 31 x 45 cm, sign. PD Franta Mracký, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Karel Oberthor

    Bukovec

    No.: 239577

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:30

    tužka, akvarel, papír, 1955, 10,8 x 14,9 cm, sign. DU K. Oberthor 58, použito jako pohlednice Josefu Hrachovcovi, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na p, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Pra…

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Karel Oberthor

    Český Krumlov

    No.: 239578

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:31

    tužka, akvarel, papír, 1956, 10,9 x 15 cm, sign. DU K. Oberthor 58, použito jako pohlednice Josefu Hrachovcovi, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic…

  • Hana Pluhařová

    (1912-1956)

    No.: 239579

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:32

    akvarel, papír, 36,5 x 29,8 cm, zažloutlý papír

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Krajina se stromem

    No.: 239580

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:33

    lavírovaná kresba tuší, 1944, 31 x 44 cm, sign. LD V. Sivko 44, pokrčený, místy poškozený papír, the disciple of prof. J. Vodrazka at The State Graphic School in Prague, prof. F. Troster at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Association …

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Autoportrét Václava Součka

    No.: 239581

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:34

    akvarel, papír, 24 x 20,5 cm, sign. PD Souček, rám, na rámu droné oděrky,

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    No.: 239582

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:35

    akvarel, papír, 1949, 19,7 x 28,7 cm, sign. PD Souček 49, rám, na rámu oděrky,

  • Karel Souček

    (1915-1982)

    Ležící akt

    No.: 239583

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:36

    tempera, papír, 1980, 42 x 60 cm, sign. LD K. Souček 80, při okraji lehce roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. A. Hofbauer, J. Benda, J. Obrovsky, member of Skupina 42, The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Fernand Vácha

    (1903-?)

    Návrh na kostým

    No.: 239584

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 25. 12. 2019 14:37

    2x akvarel, běloba, pastel, papír, 31,3 x 22,8 cm, sign. PD Fernand Vácha, Film: Dalibor, 1956, režie Václav Krška; Zeman Václav v bitevním - přítel Daliborův; Zeman Tobiáš v bitevním - Daliborův věrný, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (60 €)