On-line auction

.

  • Antonín Bílek

    (1881-1937)

    No.: 242154

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 18:00

    olej, karton, 23,5 x 31,5 cm, sign. LD Ant. Bílek, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Oldřich Blažíček

    (1887-1953)

    V ohradě

    No.: 235960

    Auction price: 18.000 CZK (720 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 18:01

    mixed media, paper, 17,5 x 20 cm, signed Oldřich Blažíček, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of H. Schweiger at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 18.000 CZK (720 €)

    Estimate: 22 000 - 25 000 Kč CZK

  • Cyril Bouda

    PF 1963

    No.: 242130

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 18:02

    litografie, 1962, 16 x 10,7 cm, sign. PD C Bouda, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1972

    No.: 242129

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 18:03

    litografie, 1971, 19,8 x 13,7 cm, sign. PD C Bouda, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Cyril Bouda

    A. Sova: Pankrác Budecius, kantor

    No.: 229871

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 18:04

    kamenorytina kolorovaná litografií, 1954, 18,5 x 12 cm, sign. PD C. Bouda, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID4**8 History of bids

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Tvář s asiaty

    No.: 221776

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 18:05

    koláž, papír, 31,1 x 22,4 cm, značeno PD autorským razítkem FRYDRYCH, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the FAMU in Prague

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Figura

    No.: 221739

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 18:06

    koláž, papír, 31,5 x 22,5 cm, značeno PD autorským razítkem FRYDRYCH, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at the FAMU in Prague

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • František Hájek

    Chaloupka mezi stromy

    No.: 242175

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 18:07

    olej, karton, 24,8 x 35 cm, sign. PD Frant. Hájek, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Juliane Henriette Heller

    Krajina - stiudie

    No.: 236059

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 18:08

    olej, karton, 16,5 x 22 cm, monogr. PD, rám, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Ludmila Jiřincová

    No.: 242132

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 18:09

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Albert Jonáš

    (1893-1974)

    Ottův Otamýr

    No.: 236343

    Auction price: 8.000 CZK (320 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 18:10

    mixed media on paper, 67,5 x 44 cm, signed lower/right arch. Jonáš, design for advertising poster, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 8.000 CZK (320 €)

  • Albert Jonáš

    (1893-1974)

    Ottovo mýdlo rakovnické

    No.: 236342

    Planned termination: 27. 01. 2020 18:11

    mixed media on paper, 68 x 45 cm, signed arch. Jonáš, design for advertising poster, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Alois Kalvoda

    (1875-1934)

    Zima na Vysočině

    No.: 235965

    Auction price: 24.000 CZK (960 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 18:12

    oil, cardboard, 25 x 28 cm, signed lower/right Al. Kalvoda, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. E. Mařák at the Academy of Fine Arts in Prague, member JUV, SVU Manes and SVUM

    Current price: 24.000 CZK (960 €)

    Estimate: 28 000 - 31 000 Kč CZK

  • A. Maksimov

    Plachetnice v zálivu

    No.: 227534

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 18:13

    tuš, běloba, papír, 22,5 x 35,2 cm, sign. PD A. Maksimov, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Na návsi

    No.: 242170

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 18:14

    olej, karton, 35 x 49 cm, sign., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Pohled na Starou Prahu a Pražský hrad

    No.: 233480

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 18:15

    olej, papír, 1901, 66 x 47,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Vesnička

    No.: 242136

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 18:16

    akvarel, karton, 1934, 20,5 x 27 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

    Muž s košíkem

    No.: 242135

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 18:17

    akvarel, běloba, karton, 1934, 35 x 24 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

    V altánku

    No.: 242144

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 18:18

    tapiserie, 70 x 98 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Emil Österman?

    Siréna

    No.: 229534

    Auction price: 12.000 CZK (480 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 18:19

    škrábaná kresba tužkou, uhel, papír, 36 x 48,5 cm, sign. PD Ld. Ostermyer 1884, pasparta

    Current price: 12.000 CZK (480 €)

  • Josef Paleček

    Spící kocour

    No.: 242183

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 18:20

    litografie, 22,5 x 15 cm, sign. Josef Paleček, rám, 42/135, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Lidicky, M. Salcman, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Petr Pištělka

    (1887-1963)

    Loďky v přístavu

    No.: 242145

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 18:21

    akvarel, uhel, papír, 1933, 26,5 x 35,5 cm, sign. Petr Pištělka 1933, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. H. Schweigr and M. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague, member of SVUM

    Current price: 3.100 CZK (124 €)

  • Antonín Procházka

    (1882-1945)

    Postava ženy

    No.: 230095

    Auction price: 7.000 CZK (280 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 18:22

    black ink drawing on paper, 42,5 x 28 cm, monogram on lower/right AP, rám, embossed stamp Roeder Makar, passpartau inscribed: original Kohl Zeichnung, Aquarell Antonin Prochaska (1882 - 1945) monogrammiert AP, small stains on a paper, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Academy of Arts…

    Current price: 7.000 CZK (280 €)

  • Václav Stein

    (1917-1944)

    Děvče v kroji

    No.: 242162

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 18:23

    akvarel, tuž, papír, 24,8 x 17,8 cm, sign. PD V. Stein, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Milča Uzlová

    (1883-1964)

    Květiny ve váze

    No.: 232830

    Planned termination: 27. 01. 2020 18:24

    olej, malířská lepenka, 69 x 50 cm, monogr. PD MU, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Emil Weirauch

    (1909-1976)

    Kytice jiřin

    No.: 233791

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 18:25

    olej, lepenka, 50 x 40 cm, sign. PD E. Weirauch, rám, malba místy mírně oprýskaná, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. F. V. Süsser

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Franz Wildt

    (1877-?)

    Portrét mladé ženy

    No.: 233795

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 18:26

    akvarel, papír, 1939, 7,5 x 5,5 cm, sign. PD Fr. Wildt 1939, rám, stará miniatura ve vyřezávaném dřevěném rámu, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Daniela Benešová

    No.: 242143

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 18:27

    suchá jehla, 12 x 10 cm, sign. DU Daniela Benešová, rám, 3/11, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Arnošt Folprecht

    (1902-1977)

    Čertovka v Praze

    No.: 236705

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 18:30

    litografie, 49 x 37,5 cm, sign. PD Arnošt Folpecht, rám, 83/100, na zadní straně štítek s popisem a razítko ČFVU, Provenance: Antiquarian Dlážděná, private disciple of V. Beneš, V. Čipera and F. Hladík

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    No.: 236205

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 27. 01. 2020 18:31

    frotage, 60 x 47,5 cm, signed lower/left V. Hejna, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek at The University of Architecture in Prague, studied at Ecole des Beaux Arts v Paris, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic …

    Last auctioneer: ID1**0 History of bids